BIULETYN INFORMACYJNY
OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

7 marzec 2017

10 edycja Lubelskich Dni Informatyki już 22 kwietnia

10 edycja Lubelskich Dni Informatyki już 22 kwietnia Popularnie zwane „LDI” to wydarzenie IT organizowane w Lublinie przez Grupę KUL.NET oraz Koło Naukowe Informatyków, działające przy Wydziale Matematyki, Informatyki i Architektury Krajobrazu Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

To największa tego typu impreza po tej stronie Wisły, która rokrocznie gromadzi kilkuset entuzjastów IT, ale także środowisko akademickie i biznes. Lubelskie Dni informatyki to konferencja dla osób, które interesują się szeroko pojętym tematem informatyki, automatyki, robotyki i mechatroniki – doświadczonych programistów, geeków i gadżeciarzy, ale także osób, które dopiero planują związać swoją przyszłość z kodowaniem.

 

LDI_LOGO

 

Podobnie jak poprzednie, tak i jubileuszowa edycja przyniesie uczestnikom listę interesujących prelekcji. W tym roku na agendzie znajdą się między innymi popularne obecnie języki programowania, najnowsze trendy – drony, druk 3D, technologie mobilne, sztuczna inteligencja (AI), czy rzeczywistość rozszerzona (VR). Co więcej, na uczestników czekają też warsztaty poświęcone… prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów.

Gospodarzem oraz współorganizatorem wydarzenia jest niezmiennie Lubelski Park Naukowo – Technologiczny. “Nie wybraliśmy tego miejsca przypadkiem. Atmosfera, która panuje w Parku motywuje nie tylko młodych przedsiębiorców, czy środowisko akademickie. Każdy odwiedzający już po kilku minutach czuje nowe siły i chęci do działania. Ta energia jest zaraźliwa” – tak o wyborze miejsca mówią przedstawiciele grupy organizującej LDI.

LDI ma na celu poszerzenie umiejętności twórczych oraz zebranie siły intelektualnej z całego lubelskiego sektora IT. Wszyscy pasjonaci tej branży mogą spotkać się w jednym miejscu, wymienić doświadczenia, dyskutować w twórczej atmosferze konferencji.

Wśród uczestników nie zabraknie zarówno studentów dopiero rozpoczynających karierę, pracodawców poszukujących młodych talentów oraz ludzi, którzy pasjonują się nowymi technologiami oraz szeroko rozumianą branżą IT. Tegoroczna edycja Lubelskich Dni Informatyki odbędzie się 22 kwietnia.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę LDI:

www.ldi.org.pl

oraz

fanpage na facebook’u

Tam będą umieszczane najnowsze informacje dotyczące prelegentów, tematyki wykładów oraz konkursach.

LDI-2017

Aleksandra Kiesz

Lubelskie Dni Informatyki 2017

community@ldi.org.pl

tel. 720 847 820
Koło Naukowe Informatyków

Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II

ul. Konstantynów 1h

20 – 701 Lublin

 

Copyright Ⓒ 2011 - 2018 LFOON-SW

%d bloggers like this: