BIULETYN INFORMACYJNY
OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

8 luty 2018

14.edycja Festiwalu Zaczarowanej Piosenki

Ruszyła 14. edycja Festiwalu Zaczarowanej Piosenki, ogólnopolskiego konkursu dla osób niepełnosprawnych utalentowanych wokalnie.

Najlepsi z nich w czerwcu zaśpiewają na krakowskim Rynku w towarzystwie gwiazd polskiej piosenki, m.in.: Hanny Banaszak, Krzysztofa Cugowskiego, Adama Nowaka i Łukasza Łyczkowskiego, finalisty The Voice of Poland.

Zaczarowana piosenkaKonkurs rozgrywany jest w dwóch kategoriach wiekowych: dziecięcej (10-16 lat) oraz w kategorii młodzieży i dorosłych (powyżej 16 roku życia). Ze wszystkich osób, które do 18 marca 2018 r. nadeślą zgłoszenie, oraz nagraną przez siebie na płytę dvd, piosenkę w języku polskim, jury wybierze 32 szczęśliwców, którzy wystąpią w koncercie półfinałowym w warszawskich Łazienkach. 12 osób, które zaprezentują się najlepiej otrzyma zaproszenie na warsztaty wokalne do Krakowa, a potem na Rynku Głównym walczyć będzie o cenne nagrody. Przebieg festiwalowych zmagań relacjonować będzie telewizyjna Dwójka.

Jak co roku najlepsi wyśpiewają Statuetki Zaczarowanego Ptaszka oraz stypendia finansowe na rozwój talentu wokalnego.

Festiwal Zaczarowanej Piosenki to wspólne przedsięwzięcie Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”, Telewizji Polskiej S.A. realizowane przy wsparciu Narodowego Centrum Kultury. Festiwal opieką artystyczną otacza Irena Santor.  

Konkurs Patronatem Honorowym otoczyła Małżonka Prezydenta RP – Agata Kornhauser – Duda.

Na zgłoszenia czekamy do 18 marca 2018 r. pod adresem:

Festiwal Zaczarowanej Piosenki
Telewizja Polska S.A.
ul. J. P. Woronicza 17 
00-999 Warszawa

Wszystkie informacje dostępne są na www.zaczarowana.pl oraz pod numerem telefonu  22 5478791.

Marta Kądziela

Festiwal Zaczarowanej Piosenki

Copyright Ⓒ 2011 - 2018 LFOON-SW

%d bloggers like this: