BIULETYN INFORMACYJNY
OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

21 kwiecień 2018

26 i 27 kwietnia to Dni Dialogu Pokoleń w Lublinie

Prezydent Miasta Lublin dr Krzysztof Żuk serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców do udziału w obchodach Dni Dialogu Pokoleń, które odbędą się 26 i 27 kwietnia br.

Dni Dialogu zainauguruje 26 kwietnia uroczysty koncert w Centrum Spotkania Kultur „Jestem tu – jestem z Tobą” w wykonaniu Piotra Selima i lubelskich artystów. Ideą koncertu jest prezentacja utworów muzycznych przybliżających pojęcie patriotyzmu, w kontekście takich wartości jak miłość i dobro, bliskość, otwartość na drugiego człowieka, poszanowanie różnic, a przede wszystkim troska o budowanie relacji międzypokoleniowych.

Plakat (2)

Zaproszenie – Dni Dialogu Pokoleń

W dniu 27 kwietnia o godz. 11.00 w Archikatedrze Lubelskiej odbędzie się msza św. w intencji integracji pokoleń Mieszkańców naszego Miasta. Bezpośrednio po mszy św. zorganizowany zostanie Korowód Międzypokoleniowy, który przejdzie spod Archikatedry na plac Zamkowy, a zakończony zostanie symbolicznym Mostem Pokoleń z pamiątkową fotografią. Elementy dekoracyjne Korowodu nawiązywać będą do obchodzonego w tym roku Jubileuszu 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Lubelskie Centrum Aktywności Obywatelskiej

Copyright Ⓒ 2011 - 2018 LFOON-SW

%d bloggers like this: