BIULETYN INFORMACYJNY
OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

7 marzec 2017

8 marca akcja prozdrowotna „Miasteczko Zdrowia i Urody”

W dniu 8 marca 2017 r. odbędzie się akcja prozdrowotna „Miasteczko Zdrowia i Urody” skierowana do mieszkanek Lublina, w trakcie której będzie można skorzystać z nieodpłatnych porad specjalistów m.in. w zakresie dietetyki, ginekologii i onkologii.

 

Miasteczko Zdrowia i Urody - Plakat

Będzie to również doskonała okazja do zrobienia badań profilaktycznych m.in. zmierzenia poziomu glukozy, cholesterolu, ciśnienia tętniczego krwi, określenia substancji smolistych w wydychanym powietrzu, dokonania pomiaru BMI, określenia poziomu procentowego udziału tkanki tłuszczowej i mięśniowej w składzie ciała. Będzie również można zapisać się na badanie cytologiczne i mammograficzne. Specjaliści doradzą jakie wybrać kosmetyki oraz jak dobrać strój do okazji i figury oraz fryzury.

Ponadto w programie wiele innych atrakcji i konkursów z nagrodami, pokazy karate oraz występy artystyczne i kwiaty dla Pań. Wszystko to będzie odbywało się w miłej atmosferze przy piosenkach zespołu Pozytyvni.pl, a do hartowania się będą zachęcać członkowie Lubelskiego Klubu Morsów. Rok 2017 to rok jubileuszu Miasta Lublina, o którym przypomni wystawa eksponatów muzeum farmaceutycznego przygotowana przez Cefarm Lublin.

Zapraszamy do Galerii Olimp (Aleja Spółdzielczości Pracy 34) w godzinach od 15:00 – 19:00.

Małgorzata Toczko

Główny specjalista
Urząd Miasta Lublin
Lubelskie Centrum Aktywności Obywatelskiej
ul. St. Leszczyńskiego 23 p.104
20-068 Lublin
tel.: +48 81 466 20 64
e-mail: mtoczko@lublin.eu

Copyright Ⓒ 2011 - 2018 LFOON-SW

%d bloggers like this: