BIULETYN INFORMACYJNY
OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

20 wrzesień 2016

Aktywność moją szansą

W dniach 6.07 – 30.08.2016 r., 54 osobowa grupa osób z Koła Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym w Tomaszowie Lubelskim wraz z opiekunami skorzystała ze wspaniałej szansy: 10 wyjazdów na Krytą Pływalnię w Horyńcu Zdroju. Każdy wyjazd był okazją do spędzenia wspólnie z kolegami czasu w basenie, jaccuzi i jaskini solnej.

Ta wspaniała rekreacja sprawiła uczestnikom wiele radości, była również okazją do nauki pływania i świadczenia sobie wzajemnej pomocy w nowych warunkach, które są bardzo różne od tych codziennych. Inicjatorem i Organizatorem tego zadania pn. „Aktywność moją szansą” było Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Tomaszowie Lubelskim.  Zadanie zrealizowano w ramach Konkursu ofert nr 1 / 2016  dla fundacji i organizacji pozarządowych na realizację zadań publicznych z zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych  i w 95% zostało dofinansowane przez Województwo Lubelskie. Pozostałe koszty wniosło Stowarzyszenie.

Zdjęcie

Zdjęcie

Zdjęcie

Zdjęcie

Za pomoc w realizacji zadania serdecznie dziękujemy wolontariuszom, pracownikom, firmie transportowej VOYAGER Biuro Podróży Małgorzata Jakubiak oraz Krytej Pływalni „Wodny Świat” z Centrum Rehabilitacji Rolników w Horyńcu-Zdroju.

 

Zarząd Koła

Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym

Koło w Tomaszowie Lubelskim

PRAWA

Copyright Ⓒ 2011 - 2018 LFOON-SW

%d bloggers like this: