BIULETYN INFORMACYJNY
OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

2 styczeń 2018

Bezpłatne szkolenia dla przedstawicieli organizacji pozarządowych

Zamojska Spółdzielnia Socjalna zaprasza do udziału w bezpłatnym projekcie z Fundacji Niepodległości współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego  CZŁOWIEK- NAJLEPSZA INWESTYCJA.

Do udziału w projekcie zapraszamy:

–  kobiety, mężczyzn, w tym osoby niepełnosprawne, którzy są przedstawicielami NGO,

–  zatrudnieni na umowę o prace/ umowy cywilno-prawne oraz wolontariuszy pracujących w NGO,

–  zamieszkujących na terenie całego kraju,

–  w każdym wieku.

Celem projektu jest podniesienie kompetencji eksperckich w zakresie niezbędnym do prawidłowego udziału w procesie stanowienia prawa, w szczególności z zakresu ekonomii w elementami polityki przemysłowej, ekonomii przedsiębiorstwa lub analizy finansowej.

Oferujemy  bezpłatne szkolenia o następującej tematyce:

·         Zasady tworzenia  prawa i techniki legislacyjne z zakresu ekonomii  z elementami polityki przemysłowej/ ekonomii przedsiębiorstwa/ analizy finansowej  (64h – 8 spotkań po 8h dla 200UP – 20 grup)

·          Zasady tworzenia prawa i techniki legislacyjne z zakresu prawa gospodarczego/prawa pracy – (64h, 8 spotkań po 8h dla 150 UP (15grup).

Zajęcia odbywać się będą w trybie weekendowym – będą zaczynać się przed godz.9 lub kończyć po godz.17. Przewidziany jest catering oraz przerwy kawowe.

Uczestnicy Projektu którzy posiadają miejsce zamieszkania w miejscowości innej niż Zamość otrzymają wsparcie w zakresie noclegu (w pokojach 2-osobowych o standardzie hotelu maksymalnie 3* wraz ze śniadaniem)

Więcej informacji pod numerem:  733-510-520

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie

Zamojska Spółdzielnia Socjalna

 

Copyright Ⓒ 2011 - 2018 LFOON-SW

%d bloggers like this: