BIULETYN INFORMACYJNY
OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

16 Kwiecień 2013

Czwarta dycha do maratonu!

Krajowe Towarzystwo Autyzmu O/Lublin oraz Fundacja Rozwoju Sportu zapraszają na bieg „Czwarta dycha do maratonu – biegniemy dla dzieci i dorosłych osób z autyzmem”, który odbędzie się  21.04.2013  godz. 11.00 – SŁONECZNY WROTKÓW.

Czas i miejsce

21. kwietnia 2013 r., niedziela, godzina 11:00.
Okolice tamy na Zalewie Zemborzyckim przy al. K. Bryńskiego.

Zapisy

Zapisów dokonywać można za pomocą formularza zgłoszeniowego do 18 kwietnia do godziny 12:00 lub do wyczerpania limitu uczestników. Rejestrację i wpłynięcie opłaty można sprawdzić na liście startowej. Liczba uczestników biegu jest ograniczona do 2000 osób.

Po wyłączeniu formularza zgłoszeniowego będzie możliwość zapisania się w Biurze Zawodów, o ile wcześniej nie zostanie wyczerpany limit zgłoszeń.

Biuro Zawodów

Biuro Zawodów znajduje się w biurze Fundacji Rozwoju Sportu w Lublinie przy al. Piłsudskiego 22 (stadion MKS „Start”, budynek za płytą stadionu). W dniu biegu (21 kwietnia) zostanie przeniesione w okolice startu biegu.

Biuro będzie otwarte w dniach:
18 kwietnia (czwartek) w godzinach 16:30–19:00
19 kwietnia (piątek) w godzinach 12:00–19:00
20 kwietnia (sobota) w godzinach 10:00–19:00
21 kwietnia (niedziela) w godzinach 9:00–14:30

Biuro będzie przyjmować zapisy oraz wydawać pakiety startowe. W dniu biegu, 21 kwietnia, Biuro będzie wyłącznie wydawać pakiety, nie będzie możliwości zapisania się na bieg w tym dniu.

Pakiet należy odebrać do godziny 10:30 w dniu biegu. Nieodebranie pakietu do tego czasu może być potraktowane jako rezygnacja ze startu. W takim przypadku organizator nie gwarantuje pakietu uczestnikowi nawet jeśli uiścił on opłatę.

Opłata startowa

Opłata startowa wynosi 10zł przy płatności elektronicznej on-line w trakcie wypełniania e-zgłoszenia w serwisie STS-Timing do dnia 18 kwietnia oraz 20zł w Biurze Zawodów w dniach 19 i 20 kwietnia. Biuro Zawodów będzie przyjmowało wpłaty wyłącznie gotówką.

Trasa

Trasa ma długość 10 km, będzie oznaczona co 1km. Będzie posiadała atest PZLA.

Elektroniczny pomiar czasu zapewni firma STS-Timing.

Start i meta znajdują się w pobliżu tamy na Zalewie Zemborzyckim przy al. K. Bryńskiego.Mapa trasy

Nagrody

Wśród wszystkich uczestników biegu rozlosowane zostaną nagrody rzeczowe. Warunkiem przyznania nagród jest osobista obecność w trakcie losowania i zwrot chipa do pomiaru czasu.

Przewidziane są również atrakcyjne nagrody za pierwsze miejsca w kategoriach wiekowych oraz w klasyfikacji generalnej kobiet i mężczyzn. Uczestnicy wszystkich biegów cyklu będą mogli liczyć na specjalne upominki.

Regulamin

Wszystkie szczegóły dotyczące biegu znajdują się w regulaminie.

Do pobrania wzór oświadczenia o braku przeciwwskazań do udziału w biegu oraz wzór upoważnienia do odbioru pakietu.

Terapeuci Krajowego Towarzystwa Autyzmu Oddział w Lublinie zapraszają dzieci do udziału w zabawach w godz. 10-12
Miejsce: scena nad Zalewem w pobliżu startu i mety biegu.

Więcej informacji na stronie www.maraton.lublin.eu/pl

Copyright Ⓒ 2011 - 2018 LFOON-SW

%d bloggers like this: