BIULETYN INFORMACYJNY
OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

6 Czerwiec 2012

Dom Pomocy Społecznej w Matczynie poszukuje wolontariuszy

Poszukujemy wolontariuszy do pracy z dziećmi i młodzieżą niepełnosprawną intelektualnie zamieszkującą w Domu Pomocy Społecznej w Matczynie. Jeśli dysponujesz czasem, który mógłbyś spędzić z naszymi mieszkańcami, ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Szukamy tych, którzy  chcą aktywnie uczestniczyć w życiu osób z głębszą niepełnosprawnością intelektualną poprzez udział w zajęciach terapeutycznych,  rehabilitacyjnych, grach i zabawach integracyjnych lub organizację czasu wolnego. Szczególnie zapraszamy studentów i absolwentów pedagogiki, pedagogiki specjalnej, pracy socjalnej, psychologii, socjologii, logopedii, pielęgniarstwa, resocjalizacji, jak również kierunków artystycznych. Z otwartymi ramionami przyjmiemy jednak wszystkich, którzy gotowi są pomagać osobom najbardziej potrzebującym.

Oferujemy: szkolenie wstępne, porozumienie o wykonywaniu świadczeń wolontarystycznych, możliwość odbycia i zaliczenia praktyk, referencje lub zaświadczenie o pracy wolontarystycznej, zdobycie doświadczenia w  zakresie pracy z osobami z niepełnosprawnością intelektualną, pracę w zgranym i zaangażowanym zespole, a przede wszystkim możliwość praktycznego zweryfikowania trafności obranej drogi życiowej (bezcenne dla studentów pedagogiki specjalnej).

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy i przesłanie CV bądź krótkiej informacji o zainteresowaniach, wykształceniu, dotychczasowym doświadczeniu wraz z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych  na adres eliza.pielacha@dpsmatczyn.pl
W temacie wiadomości prosimy  wpisać wolontariat_imię i nazwisko. Więcej informacji o Domu Pomocy  Społecznej w Matczynie i jego mieszkańcach na www.pl-pl.facebook.com

oraz na

Dom Pomocy Społecznej w Matczynie

Eliza Pielacha

Copyright Ⓒ 2011 - 2018 LFOON-SW

%d bloggers like this: