BIULETYN INFORMACYJNY
OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

22 Marzec 2012

Doskonała rozrywka i odpoczynek

Świetne warsztaty KARAMBOLIZACJI PRZESTRZENI  oraz  KONCERT STREFY PRACY ŻURAWIA na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim!

Niesamowita oprawa warsztatów, stworzyła wyjątkowy klimat i świetną atmosferę do słuchania muzyki i rysowania. Przygaszone światło, zapalone świece, to  dało poczucie oderwania się od rzeczywistości i  już byliśmy gotowi  na rysowanie swojego kawałeczka przestrzeni.

Z pewnością zastanawiacie się jakiego „kawałeczka”. Otóż pomysłodawcy zrobili wielki trójkąt, który następnie został pocięty na kawałki i każdy z uczestników otrzymał swój. Wsłuchując się w grę Strefy Pracy Żurawia dostaliśmy za zadanie narysowania własnej kompozycji.  Po koncercie wszystkie kawałki zostały zebrane i  sklejone w całość. Efekt  końcowy był niesamowity. W tej kompozycji było „coś” z każdego z nas.

Karambolizacja przestrzeni jest idealnym sposobem na oderwanie się, zapomnienie o swoich problemach. A tak niewiele trzeba, jedynie coś co pisze i kartka. Każdy może być twórcą!!!

Na warsztaty postanowiłem pójść z czystej ciekawości i to był pomysł trafiony w dziesiątkę. Środowy wieczór okazał się spędzony w świetnym gronie i niezwykłej atmosferze to, coś wspaniałego. Karambolizacja dla każdego!!! Oby jak najwięcej takich warsztatów.

Organizatorzy:
Stowarzysznie Lakavinyl www.facebook.com/lakavinyl?ref=ts
Sekcja Psychologii Rehabilitacji www.facebook.com/pages/Sekcja-Psychologii-Rehabilitacji/243059955752861

Mateusz Urbański
Foto: Krzysztof Rzepecki

Copyright Ⓒ 2011 - 2018 LFOON-SW

%d bloggers like this: