BIULETYN INFORMACYJNY
OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

23 Lipiec 2020

Działania Fundacji Nieprzetartego Szlaku

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami o działalności Fundacji Nieprzetartego Szlaku.

Warsztaty dla Instruktorów grup osób z niepełnosprawnością.

Wszystkie informacje oraz formularz zgłoszeniowy w wydarzeniu na facebooku.

Warsztaty są szczególnie cenne w tym momencie ze względu na moduł dotyczący pracy z grupami on-line. Na facebookowym profilu Fundacji regularnie publikowane są posty na ten temat.

plakat warsztaty

Hot16Challenge2, które jest zrealizowane razem z Uczestnikami Środowiskowego Domu Samopomocy opracowane jest i nagrane od momentu otwarcia Ośrodka. Nominowana została Fundacja Alpha i wyzwanie zostało podjęte! Do tej pory zarejestrowano 5224 wyświetleń, 80 polubień i 17 udostępnień.

Post na temat wydarzenia znajduje się tutajTutaj zaś zamieszczony został ten sam filmik w serwisie youtube.

Również na faceboku, ale i na youtube co poniedziałek Fundacja publikuje spektakle teatralne prezentowane w ramach Międzynarodowych Spotkań Nieprzetartego Szlaku. Akcja nazywa się „Teatralne poniedziałki”. Prezentowane spektakle można znaleźć tutaj.  Playlista będzie sukcesywnie uzupełniana.

plakat poniedziałki teatralne

Na facebookowym profilu Fundacji podczas pandemii 24-27 kwietnia Fundacja zorganizowała pierwszy wirtualny festiwal Spotkania Artystów Nieprzetartego Szlaku „Przemiany” co spotkało się z bardzo ciepłym przyjęciem i przysporzyło sporo nowych fanów na facebooku. Zmobilizowało również środowisko Instruktorów i Wolontariuszy do działań on-line. W ramach festiwalu zaprezentowano spektakl teatralne, wystawę Prac plastycznych „Przemiany” oraz wystawę laureatów konkursu Teatr w Obiektywie 2019. Branżowy portal „Nasza sprawy” napisał o tym dość szeroki artykuł.

Odbyła się także akcja promocyjna pod hasłem PodarujRadośćŻycia, która zaowocowała filmem promującym działania Nieprzetartego Szlaku oraz działań Arteterapeutycznych.

Źródło: lublin.eu

Copyright Ⓒ 2011 - 2018 LFOON-SW

%d bloggers like this: