BIULETYN INFORMACYJNY
OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

19 luty 2015

Festiwal Serdeczności

No i zaczęło się! W środku zimy (15 lutego) zapachniało wiosną. Chociaż niedziela powitała nas chłodem i mrozem, my naprawdę poczuliśmy pierwsze powiewy wiosny.

Tego dnia w parku miejskim w Krasnymstawie o godz.13.oo rozpoczął się: „Festiwal Serdeczności”- pierwsza impreza przygotowana przez organizatorów z cyklu „Ekomuzeum zagrody i zakątki lubelskie”.

005

Program festiwalu był bardzo bogaty: Od konkursu na fraszkę, konkursu międzynarodowego ”Ja Cię kocham a Ty pisz”, występów zespołów dziecięcych, quizu, po kiermasze upominków, smakowitych specjałów, ziołowych afrodyzjaków i wielu innych atrakcji.

003

Każdy, kto przybył na imprezę, musiał przejść przez wielką bramę splecioną z czerwonych serc, by otrzymać „certyfikat człowieka serdecznego”

Nasza wtz-owska ekipa oczywiście skorzystała z zaproszenia i dość liczną grupą zjawiła się na wyznaczonym miejscu. Przy tej okazji zaprezentowaliśmy nasze prace , a dominowały te o tematyce walentynkowej i …kolor czerwony. Swoje życzenia i pozdrowienie, jak również wyznania miłosne można było wypisane na karteczkach przyczepić do wielkiego serca.
Wielkie serdeczne przytulanie i wspólna fotografia zakończyła to przemiłe spotkanie.

004

Zostaliśmy zaproszeni na kolejne spotkania: 8 marca do dworku w Olchowcu w gminie Żółkiewka na wydarzenie plenerowe „ Kobieta od-nowa” czyli Prawdziwy Dzień Kobiet oraz 22 marca br. w godz. 13.oo-17.oo do miejscowości Małochwiej Duży, gdzie w Zajeździe Agroturystycznym „Gajczyna” odbędą się „Przymiarki Wielkanocne” czyli „Wielkanoc …z jajem”.

Organizatorzy zapewniają bogate programy obu imprez oraz całą masę bardzo atrakcyjnych warsztatów tematycznych.

Warsztat Terapii Zajęciowej przyjął już zaproszenie i w imieniu organizatorów, serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w tych pięknych imprezach.

Do zobaczenia w zagrodach i zakątkach lubelszczyzny.

Warsztat Terapii Zajęciowej

przy Krasnostawskim Stowarzyszeniu na Rzecz Osób Niepełnosprawnych

 www.ksnron.org

Copyright Ⓒ 2011 - 2018 LFOON-SW

%d bloggers like this: