BIULETYN INFORMACYJNY
OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

23 wrzesień 2015

Festyn integracyjny

Nałęczowskie Stowarzyszenie Charytatywne zrealizowało zadanie publiczne „Działalność na rzecz osób niepełnosprawnych” w formie festynu integracyjnego o charakterze rekreacyjno-sportowym. Zadanie było okazją do wzmacniania integracji osób z niepełnosprawnością z Gminy Nałęczów, reintegracji społecznej osób z niepełnosprawnością i zagrożonych wykluczeniem społecznym.

Zdjęcie1

Zdjęcie3

Zdjęcie9
Spotkanie miało charakter otwarty, a udział wzięli w nim Członkowie Stowarzyszenia i Ich Rodziny, zaproszeni goście, uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej z Nałęczowa.

Zdjęcie4

Zdjęcie5

Zdjęcie6

Podczas spotkania zaprezentował się Zespół „Sympatyczni” działający w Warsztacie Terapii Zajęciowej w Nałęczowie. Odbył się również pokaz strażacki Ochotniczej Straży Pożarnej z Wąwolnicy, gry i zabawy dla wszystkich chętnych, zabawa taneczna przy zespole „Romax” oraz nauka tańca „Chokolade”, który zaprezentował zespół „Sympatyczni”. Spotkaniu towarzyszył poczęstunek w postaci bigosu, wiejskiego stołu, grillowanej kaszanki i kiełbasy oraz ciast przygotowanych przez Członków Stowarzyszenia.
Spotkanie umożliwiło prezentację twórczości i problematykę osób z niepełnosprawnością.

Zdjęcie7

Zdjęcie8
Zdjęcie2
Festyn odbył się 20 września 2015 (niedziela) na terenie remizy strażackiej w Drzewcach

Projekt zrealizowany przez Nałęczowskie Stowarzyszenie Charytatywne dofinansowany przez Urząd Gminy Nałęczów.

Agnieszka Wiślińska-Kruk

 

Copyright Ⓒ 2011 - 2018 LFOON-SW

%d bloggers like this: