BIULETYN INFORMACYJNY
OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

24 Kwiecień 2012

Festyn o Godność Osoby Niepełnosprawnej

Zapraszamy do udziału w Festynie o Godność Osoby Niepełnosprawnej, który odbędzie się w Poniatowej na placu miejskim przy ul. Brzozowej w niedzielę 27 maja 2012r. od godz. 1300

Impreza ma na celu propagowanie zdrowego stylu życia, rekreacji jako formy aktywnego wypoczynku i rehabilitacji oraz integracji ze środowiskiem, zapobieganie izolacji i marginalizacji osób niepełnosprawnych, promowanie umiejętności artystycznych osób niepełnosprawnych, włączenie osób niepełnosprawnych w proces tworzenia życia kulturalnego w środowisku, upowszechnienie kultury i sztuki tworzonej przez osoby niepełnosprawne,  prezentacja talentów tanecznych i wokalnych osób niepełnosprawnych, a także osób pełnosprawnych z różnych placówek kulturalnych i oświatowych.

Festyn co roku cieszy się dużym zainteresowaniem, jest też okazją do promowania Poniatowej, a także rodzimych przedsiębiorców .

W programie znajdą się między innymi:

– występy grup artystycznych

– prezentacja dorobku rękodzieła osób niepełnosprawnych z placówek biorących udział w Festynie, który jest niepowtarzalny i wyjątkowy.

– prezentacja potraw regionalnych

– konkursy sprawnościowe i plastyczne

– wspólna zabawa

– promowanie różnych środowisk.

 

Prosimy o wcześniejsze potwierdzenie przybycia – osoba odpowiedzialna za organizację stoisk – Krystyna Rudnicka tel. 81 820 42 36 lub 510 548 948

Copyright Ⓒ 2011 - 2018 LFOON-SW

%d bloggers like this: