BIULETYN INFORMACYJNY
OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

13 grudzień 2018

Fundusz Inicjatyw Obywatelskich

Informujemy o możliwości wzięcia udziału w spotkaniu informacyjnym dotyczącym Program Funduszu Inicjatyw Obywatelskich, edycja 2019, oraz Program Rozwoju Organizacji Obywatelskich, które odbędzie się dnia 17 grudnia (poniedziałek) 2018 r. o godz. 11.45 w sali Kolumnowej w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim w Lublinie przy ul. Spokojnej 4.

Fundusz Inicjatyw Obywatelskich (FIO) to rządowy program dotacyjny dla organizacji pozarządowych, w ramach którego dofinansowane są projekty wpisujące się w cel jakim jest zwiększenie zaangażowania obywateli i organizacji pozarządowych w życie publiczne. Z kolei celem strategicznym Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich (PROO) jest budowa silnego, sprawnego, różnorodnego i niezależnego sektora organizacji obywatelskich.

Podczas spotkania przedstawiciel Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego przybliży państwu regulamin konkursu FIO 2019, założenia programu PROO oraz odpowie na pytania związane z tymi programami. Zapisy na spotkania trwają do 14 grudnia (piątek) do godz. 12.00 włącznie, na adres brybak@lublin.uw.gov.pl

Źródło: www.rops.lubelskie.pl

Copyright Ⓒ 2011 - 2018 LFOON-SW

%d bloggers like this: