BIULETYN INFORMACYJNY
OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

13 Sierpień 2020

Granty na innowacje

Masz pomysł na innowacje odpowiadające na potrzeby osób o szczególnych potrzebach? A może po prostu chcesz kształtować otaczającą Cię rzeczywistość?

 
W Inkubatorze Innowacji Społecznych możesz stworzyć rozwiązania otwierające nowe możliwości osobom z ograniczeniami w mobilności i percepcji, w szczególności osobom starszym i osobom z niepełnosprawnościami. Naszym celem jest skuteczne wsparcie rozwoju innowacyjnych rozwiązań w obszarze dostępności w całej Polsce

Oferujemy granty w wysokości średnio 35 tysięcy oraz wsparcie na każdym etapie projektu. Nie musisz mieć gotowego pomysłu, wystarczy chęć do pracy. Dzięki dofinansowaniu ze środków Unii Europejskiej mamy szansę budować i testować nowatorskie mikroinnowacje. Udział w projekcie mogą wziąć osoby fizyczne, grupy nieformalne, organizacje pozarządowe, przedstawiciele instytucji oraz biznesu, którzy jako Innowatorzy wypracują rozwiązania w zakresie  dostępności. Nasz Inkubator jest otwarty dla każdego!

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszamy do udziały w webinarium, które odbędzie się 28.08.2020, o godzinie 10:00 na platformie Zoom (więcej szczegółów na ten temat: https://www.facebook.com/events/911394422705338/).

 Wszystkie osoby zainteresowane prosimy o zapisanie się poprzez formularz zgłoszeniowy: https://forms.gle/Jf2pFtWAZpLQeoLZ7, tak abyśmy mogli przesłać link, szczegóły techniczne oraz agendę spotkania. Podczas webinarium opowiemy o całym projekcie oraz odpowiemy na wszelkie pytania.

Nabór do projektu ruszy w listopadzie 2020! Więcej informacji na ten temat  dostępnych jest na stronie innowacje.spoldzielnie.org oraz na Facebooku www.facebook.com/innowatorzy.

Chcesz działać? Odezwij się do nas!
Tadeusz Mirski – tel. 515 323 393 lub 61 887 11 66, email: Tadeusz.mirski@spoldzielnie.org
Ewelina Bochno – tel. 61 856 7329, email: ewelina.bochno@rops.poznan.pl

Projekt realizowany w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (POWER), Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju. Oś priorytetowa: IV. Innowacje społeczne i współpraca ponadnarodowa, Działanie: 4.1 Innowacje społeczne

Serdecznie zapraszamy!

 

Ewelina Bochno

Referentka ds. sieciowania innowacji społecznych

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu

ul. Feliksa Nowowiejskiego 11 61-731 Poznań

tel. +48 61 856 73 25

Obowiązek informacyjny RODO: https://rops.poznan.pl/obowiazek-informacyjny-rodo/

 

Copyright Ⓒ 2011 - 2018 LFOON-SW

%d bloggers like this: