BIULETYN INFORMACYJNY
OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

27 Listopad 2015

III. edycja Lubelskich Targów Aktywności Osób Niepełnosprawnych

Po raz trzeci odbędą się Lubelskie Targi Aktywności Osób Niepełnosprawnych. Tym razem w dniach 3 – 4 grudnia 2015 roku na terenie Targów Lublin S.A., przy ul. Dworcowej 11. Organizatorem wydarzenia jest Miasto Lublin.

W pierwszym dniu Targów odbędzie się konferencja na temat aktywności osób z niepełnosprawnością w obszarze kultury, ze szczególnym uwzględnieniem roli tańca. Drugi dzień poświęcony zostanie aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych. Równolegle z Targami odbywać się będzie część wystawiennicza, połączona z kiermaszem prac wykonanych przez osoby niepełnosprawne na zajęciach terapeutycznych.

Wydarzenie odbędzie się przy współpracy z Forum Kobiet Lublina, Państwowym Funduszem Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, Miejskim Ośrodkiem Pomocy Rodzinie w Lublinie, Stowarzyszeniem na Rzecz Osób Potrzebujących Wsparcia „IUVO”, Stowarzyszeniem Rodzin Osób z Zespołem Downa „Ukryty Skarb”, Fundacją Fuga Mundi  oraz Polską Fundacją Ośrodków Wspomagania Rozwoju Gospodarczego „OIC Poland” z siedzibą w Lublinie.

Plakat Trzecich Targów Aktywności Osób Niepełnosprawnych w Lublinie

Program Trzecich Targów Aktywności Osób Niepełnosprawnych w Lublinie

Copyright Ⓒ 2011 - 2018 LFOON-SW

%d bloggers like this: