BIULETYN INFORMACYJNY
OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

29 sierpień 2018

III Spartakiada w Skórcu

Niepełnosprawni uczestnicy placówek wsparcia dziennego z trzech diecezji: siedleckiej, drohiczyńskiej i warszawsko-praskiej spotkają się 18 września 2018 r. na III Spartakiadzie, współorganizowanej przez Caritas Diecezji Siedleckiej, w Zespole Szkolno-Przedszkolnym przy ul. Siedleckiej 1 i 9 w Skórcu, aby podjąć się sportowych wyzwań. Start o godz. 10:00.

Na imprezie, którą współorganizujemy z Zespołem Szkolno-Przedszkolnym w Skórcu, pojawi się ok. 150 osób niepełnosprawnych w różnym wieku.  hcemy w ten sposób promować zdrowy tryb życia oraz wspierać integrację osób niepełnosprawnych z młodzieżą pełnosprawną (harcerzami, uczniami
lokalnego gimnazjum) – mówi Beata Mańkowska, kierownik Caritas Diecezji Siedleckiej Warsztatu Terapii Zajęciowej w Skórcu.

II Spartakiada Integracyjna  Skórzec 2017 zdj. 20

Organizatorzy w tym roku wyjątkowo rozpoczną wydarzenie hymnem Polski z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości. W programie znajdzie się: 5-6 konkurencji sprawnościowych przystosowanych do możliwości uczestników (za zajęcie pierwszych trzech miejsc zostaną wręczone puchary), karaoke, dyskoteka, pokaz sprzętu Straży Pożarnej i poczęstunek.
Impreza potrwa do godz. 14:00.

Copyright Ⓒ 2011 - 2018 LFOON-SW

%d bloggers like this: