BIULETYN INFORMACYJNY
OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

7 grudzień 2016

Wieczór Dobroczynności „OdDam”

W piątek 02 grudnia 2016 roku we wnętrzu Sali Kryształowej Hotelu Artis&SPA odbyła się IV edycja Wieczoru Dobroczynności „OdDam”, organizowanego przez Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za krokiem” w Zamościu.

W tym roku honorowy Patronat nad Wieczorem Dobroczynności objęła Małżonka Prezydenta RP Agata Kornhauser-Duda.

Zdjęcie

Po oficjalnym przywitaniu gości i sympatyków Stowarzyszenia zaprezentowany został krótki spot ukazujący plany Stowarzyszenia związane z przeniesieniem Warsztatu Terapii Zajęciowej do istniejącego już budynku przy ulicy Kresowej 24, a także z utworzeniem Domu Pomocy Społecznej dla dorosłych osób z niepełnosprawnością. Całkowity koszt inwestycji to ponad 10 mln złotych.

Zdjęcie

Podczas wieczoru zaprezentowane zostały liczne dary przekazane przez Przyjaciół i Sympatyków Stowarzyszenia. Dzięki hojności przybyłych gości udało się zebrać 7200 zł.

Zdjęcie

W trakcie trwania wieczoru odbyły się również występy artystyczne. Uczniowie Zespołu Niepublicznych Szkół Specjalnych „Krok za krokiem” w Zamościu zaprezentowali wzruszający teatr cieni pt. „Calineczka” oraz wykonali kilka utworów muzycznych. Gośćmi wieczoru były dzieci z Akademii Rozwoju Talentu „Violinki”.

Zdjęcie

Zdjęcie

Michał Król
Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym
„Krok za Krokiem” w Zamościu

PRAWA

Copyright Ⓒ 2011 - 2018 LFOON-SW

%d bloggers like this: