BIULETYN INFORMACYJNY
OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

5 październik 2015

„Jak widzieć więcej – medycyna, technologia i rehabilitacja idą nam z pomocą”.

Fundacja Szansa dla Niewidomych zaprasza na XIII Wielkie Spotkanie Niewidomych i Niedowidzących – REHA FOR THE BLIND IN POLAND, które odbędzie się w dniach 3 -4 grudnia 2015 r. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, Pl. Defilad 1.

Tegoroczna edycja REHA odbędzie się pod hasłem:

„Jak widzieć więcej – medycyna, technologia i rehabilitacja idą nam z pomocą”.

REHA to doskonała okazja do dyskusji na temat sytuacji środowiska osób niewidomych i niedowidzących w Polsce i na świecie. Corocznie na to wydarzenie przybywa ponad 2,5 tysiąca uczestników i ponad 50 wystawców z całego świata.

Konferencja składa się z sesji merytorycznej i paneli dyskusyjnych, którym towarzyszy wystawa dająca możliwość zapoznania się z nowoczesnymi produktami umożliwiającymi rehabilitację osób niewidomych i słabowidzących.

W ramach konferencji organizatorzy zapewniają wiele atrakcji i konkursów m. in. koncert Grzegorza Wilka, pokaz Gry Blind Football oraz zachęcają do wzięcia udziału w towarzyszącym konferencji konkursie „IDOL” 2015.

Szczegółowe informacje na temat programu znajdą Państwo na stronie internetowej Fundacji Szansa dla Niewidomych.

Rejestracja na konferencję odbywa się za pośrednictwem e-mail: reha_in_poland@szansadlaniewidomych.org, pod numerem telefonu: +48 602 662 762 lub na adres korespondencyjny: ul. Chlubna 88, 03-051Warszawa.

Patronat honorowy nad konferencją objął Pomocnik Rządu do Spraw Osób Niepełnosprawnych Jarosław Duda.

Źródło: Biuro Pełnomocnika Rządu ds. Osób Niepełnosprawnych

Copyright Ⓒ 2011 - 2018 LFOON-SW

%d bloggers like this: