BIULETYN INFORMACYJNY
OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

23 październik 2018

Jubileusz XXV-lecia PSONI Koło w Tomaszowie Lubelskim

W dniach 17 i 18 października 2018 r. Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Tomaszowie Lubelskim świętował Jubileusz 25-lecia.

Obchody zainaugurował Koncert Jubileuszowy, w którym wystąpili artyści Teatru Wielkiego im. Stanisława Moniuszki w Poznaniu z udziałem Integracyjnego Zespołu Artystycznego „Przyjaciele”. Koncert odbył się w klimacie lat dwudziestych nawiązując do teraźniejszości podkreślając wyjątkowość w jakich został zaprezentowany.

Zdjęcie

W drugim dniu obchodów Jubileusz rozpoczął się uroczystą Mszą św. w kościele p.w. NSPJ w Tomaszowie Lubelskim. Następnie po Mszy św. delegaci wzięli udział w uroczystym podpisaniu i wmurowaniu Aktu Erekcyjnego w powstający budynek Lokalnego Centrum Wspierająco – Aktywizującego w Tomaszowie Lubelskim, przy ul. Mickiewicza.

Uroczyste otwarcie jubileuszu rozpoczęto konferencją która odbyła się w Hotelu Antoni w Kolonia Łaszczówka. Konferencję zainicjował film prezentujący działalność Stowarzyszenia po pokazie wystąpiła Pani Stanisławy Raczkiewicz – Wiceprzewodniczącej Zarządu Koła PSONI w Tomaszowie Lub. Następnie wręczono odznaczenia oraz podziękowania osobom i instytucjom zasłużonym w działaniach na rzecz rozwoju Stowarzyszenia. W dalszej części konferencji  miały miejsce wykłady szkoleniowe oraz panele dyskusyjne.

Fotogaleria

no images were found

Copyright Ⓒ 2011 - 2018 LFOON-SW

%d bloggers like this: