BIULETYN INFORMACYJNY
OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

4 kwiecień 2017

Kolejne spotkania dla innowatorów w projekcie „Mikro innowacje – makro korzyści”

Lubelskiej Fundacji Rozwoju w Lublinie zaprasza na kolejne spotkania informacyjne dotyczące projektu „Mikro innowacje – makro korzyści”. Projekt dotyczy systemu innowacji społecznych  redukujących problemy ludzi młodych w zakresie znalezienia zatrudnienia bezpośrednio po zakończonej edukacji.

ulotka

1. Spotkania dla innowatorów – Kraśnik i Janów Lubelski!

Doskonała okazja, aby blisko swojego miejsca zamieszkania lub pracy móc dowiedzieć się co należy zrobić aby uzyskać granty do 100 tysięcy złotych. O grant na innowacyjne pomysły, które pomogą młodym ludziom po zakończonej edukacji odnaleźć się na rynku pracy blisko może starać się każdy – zarówno instytucja publiczna, organizacja pozarządowa jak i osoba prywatna. Liczy się pomysł na zmianę społeczną.

Kraśnik – 6 kwiecień o godz. 10.00 w sali konferencyjnej Zespołu Szkół nr 3 przy ul. Słowackiego 7. Spotkanie organizowane we współpracy z Lokalną Grupą Działania Ziemi Kraśnickiej.

Janów Lubelski – 20 kwiecień o godz. 11.00 w Urzędzie Miejskim w Janowie Lubelskim przy ul. Jana Zamoyskiego 59. Spotkanie organizowane przy wsparciu Burmistrza Miasta Janów Lubelski.

Doświadczenia z dotychczasowych spotkań organizowanych w Regionie dowodzą tego, że jest to dobra forma przekazywania informacji na temat projektu i wyjaśniania jego specyfiki. Wiele zgłoszeń innowacyjnych pomysłów wpłynęło w efekcie poznania oferty projektu w trakcie spotkania informacyjnego. ZAPRASZAMY!

2. Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie informacyjnowarsztatowe w siedzibie Fundacji!

Z pewnym wyprzedzeniem zapraszamy na kolejne otwarte spotkanie informacyjno – warsztatowe dla potencjalnych innowatorów społecznych w siedzibie Lubelskiej Fundacji Rozwoju przy ulicy Rynek 7, które odbędzie się 27 kwietnia 2017 r. o godzinie 13.00.

Przypominamy zainteresowanym, że sala zlokalizowana jest na 3 piętrze a w kamienicy nie ma windy! Jeśli będzie to stanowić problem prosimy o kontakt (081 528 53 37) a kolejne spotkanie zorganizujemy w sali bez barier architektonicznych.

Na warsztaty nie obowiązuje rejestracja.

Dodatkowo informujemy, że planujemy przeprowadzić internetową transmisję ze spotkania. Szczegóły wkrótce.

3. Już 50 zgłoszeń w naszym konkursie!

Coraz większe zainteresowanie udziałem w projekcie „Mikro innowacje – makro korzyści” – już 50 złożonych formularzy zgłoszeniowych! Wszystkich Państwa, którzy macie pomysł lub przynajmniej intuicję co do tego gdzie należy dokonać zmian, aby wpłynąć na poprawę sytuacji osób młodych wchodzących na rynek pracy zachęcamy do dołączenia do grona innowatorów. Wkrótce pierwsze seminaria dla uczestników naszego projektu.

Więcej informacji o projekcie i warunkach udziału w konkursie na stronie: www.lfr.lublin.pl lub pod numerami telefonów:

Cezary – tel. 669 200 929

Ewa – tel. 664 490 109

Krystyna – tel. 602 680 478

 

 

Jacek Paprota

Dyrektor Generalny

Lubelskiej Fundacji Rozwoju

Koordynator Projektu

Copyright Ⓒ 2011 - 2018 LFOON-SW

%d bloggers like this: