BIULETYN INFORMACYJNY
OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

25 listopad 2016

Kolejne wizyty studyjne

W poniedziałek, 21 listopada odbył się kolejny wyjazd studyjny w ramach projektu Impuls 2016.  W delegacji pracowników Warsztatu Terapii Zajęciowej w Międzyrzecu Podlaskim uczestniczyli Hubert Juszczuk oraz Eliza Sadowska. Wizyty studyjne mają charakter szkoleniowy, skierowane są do pracowników organizacji i instytucji działających na rzecz osób niepełnosprawnych na terenie województwa lubelskiego. Wyjazd zorganizowany został przez Lubelskie Forum Organizacji Osób Niepełnosprawnych-Sejmik Wojewódzki.

Liczne grono uczestników wyjazdu miało niezwykłą przyjemność obejrzeć i wysłuchać multimedialnych prezentacji przygotowanych przez kierowników i dyrektorów placówek zajmujących się rehabilitacją, wychowaniem oraz edukacją osób niepełnosprawnych.

Zdjęcie

Po każdej części teoretycznej, krótkim i rzeczowym wykładzie, w trakcie wspólnego panelu dyskusyjnego była możliwość poznać metody, techniki, narzędzia pracy a także zobaczyć jak wygląda od wewnątrz praca z osobami niepełnosprawnymi: w klasach, pracowniach, salach rehabilitacyjnych oraz specjalistycznych gabinetach.

Spotkanie było wspaniałą okazją do poszerzenia wiadomości, nawiązania nowych kontaktów oraz wymiany doświadczeń.

Dziękujemy za gościnność i uprzejmość:

– Zespołowi Szkół Specjalnych w Biłgoraju;

– Ośrodkowi Rewalidacyjno-Wychowawczemu w Janowie Lubelskim;

– Ośrodkowi Szkolno-Wychowawczemu im. Jerzego Rudlickiego w Olbięcinie;

– Ośrodkowi Szkolno-Wychowawczemu im. Ewy Szelburg-Zarembiny w Karczmiskach.

Serdecznie dziękujemy Lubelskiemu Forum Organizacji Osób Niepełnosprawnych-Sejmik Wojewódzki za możliwość wzięcia udziału w wyjeździe.

Fotogaleria

no images were found

 Hubert Juszczuk

PRAWA

Copyright Ⓒ 2011 - 2018 LFOON-SW

%d bloggers like this: