BIULETYN INFORMACYJNY
OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

5 grudzień 2016

Kolejny wyjazd studyjny w ramach projektu IMPULS 2016

W dniu 28 listopada odbył się kolejny wyjazd studyjny w ramach projektu Impuls 2016. W delegacji pracowników WTZ Międzyrzec Podlaski uczestniczył Hubert Juszczuk oraz Małgorzata Jesiołowska. Wizyta jak poprzednie miała charakter szkoleniowy, została skierowana dla pracowników organizacji i instytucji działających na rzecz osób niepełnosprawnych na terenie województwa lubelskiego. Wyjazd zorganizowany został przez Lubelskie Forum Organizacji Osób Niepełnosprawnych-Sejmik Wojewódzki.

Wizyty studyjne cieszą się dużym zainteresowaniem. Liczne grono uczestników projektu miało niezwykłą przyjemność zapoznać się z charakterem, specyfikacją placówek zajmujących się rehabilitacją, wychowaniem oraz edukacją osób niepełnosprawnych.

Zdjęcie

Prezentacje placówek połączone były z panelami dyskusyjnymi, w trakcie których była możliwość wymiany doświadczeń, pomysłów oraz nawiązania nowych kontaktów zachęcających do wzajemnej współpracy.

Serdecznie dziękujemy Lubelskiemu Forum Organizacji Osób Niepełnosprawnych-Sejmik Wojewódzki za możliwość wzięcia udziału w wyjeździe.

Dziękujemy za gościnność i uprzejmość:

– Specjalnemu Ośrodkowi Szkolno-Wychowawczemu im. Marii Grzegorzewskiej w Puławach;

– Ośrodkowi Szkolno-Wychowawczemu im. Marszałka Józefa Piłsudskiego oraz Warsztatom Terapii Zajęciowej w Dęblinie;

– Ośrodkowi Rewalidacyjno-Wychowawczemu w Rykach;

– Ośrodkowi Szkolno-Wychowawczemu im. Henryka Sienkiewicza w Baczkowie;

– Specjalnemu Ośrodkowi Szkolno-Wychowawczemu oraz Ośrodkowi Rewalidacyjno-Wychowawczemu im. Marii Konopnickiej w Łukowie;

– Stowarzyszeniu „Centrum Przedsiębiorczości, Integracji i Edukacji” Warsztat Terapii Zajęciowej w Łukowie.

Fotogaleria

no images were found

Hubert Juszczuk

 

Copyright Ⓒ 2011 - 2018 LFOON-SW

%d bloggers like this: