BIULETYN INFORMACYJNY
OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

2 Grudzień 2015

Koncert z okazji otwarcia „Bazy Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości”

Powiew młodości, który poczuliśmy podczas tego zimnego, listopadowego wieczoru rozbudził w nas nadzieje na przyszłość pełną mądrości i dobroczynności. Dzięki zaangażowaniu i profesjonalizmowi młodych wolontariuszy rejonu Lublin-Czechów i lubelskich artystów występujących na scenie słowa hymnu RP „Jeszcze Polska nie zginęła” nic nie straciły na aktualności.

W sobotę 28 listopada wolontariusze Szlachetnej Paczki rejonu Lublin-Czechów zorganizowali koncert promujący idee mądrej pomocy oraz fakt otwarcia bazy potrzebujących rodzin i dzieci. Wydarzenie odbyło się w godzinach 17:30 – 20:00 na Auli Wyższej Szkoły Społeczno-Przyrodniczej im. Wincentego Pola w Lublinie znajdującej się przy ulicy Choiny 2 w Lublinie. Koncert odbył się dzięki współpracy z Fundacją Rozwoju Młodzieży i Samorządowi Studenckiemu WSSP.

WSSP w Lublinie - wejście na koncert

Rolę prowadzącego powierzono Panu Grzegorzowi Ignaciukowi.  Na scenie wystąpili młodzi i obiecujący lubelscy artyści, którzy zachwycili zebraną publiczność znakomitymi wykonami swoich i cudzych utworów. Soliści Milena Kowalska i Dawid Podgórski zaśpiewali jako pierwsi. Następnie zagrały zespoły Ostatni Gasi Światło oraz Czapki z Głów.

Koncert SuperW 27

Zespół Open Mind jako ostatni zaprezentował się na scenie.

Zespół Open Mind

Na koniec wszyscy zebrani goście, wolontariusze i artyści owacją na stojąco nagrodzili zaangażowanie organizatorki koncertu i liderki rejonu Lublin-Czechów Sylwii Wolskiej.

Zdjęcie pamiątkowe

Uczestniczenie w tym wydarzeniu było dla mnie wielką przyjemnością. Mój apetyt na dobrze spędzony czas został zaspokojony w 100%. Ci którzy nie byli niech żałują i czekają na przyszłe koncerty, które dzięki młodym i oddanym wolontariuszom Szlachetnej Paczki powinny odbyć się w kolejnych latach, aby na nowo idea mądrej pomocy zagościła w naszych sercach.

Paweł Limek

fot. Kamil Artur Kuliński

Copyright Ⓒ 2011 - 2018 LFOON-SW

%d bloggers like this: