BIULETYN INFORMACYJNY
OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

25 Listopad 2015

Koncert z okazji otwarcia „Bazy Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości”

Już w najbliższą sobotę odbędzie się koncert z okazji otwarcia „Bazy Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości”. W ten szczególny sposób wolontariusze Rejonu Lublin-Czechów chcą znaleźć darczyńców, którzy poprzez pomoc potrzebującym rodzinom i dzieciakom zainspirują ich do wygrania swojego życia i zostania Bohaterem.

W sobotę 28 listopada w godzinach 17:30 – 20:00 na Auli Wyższej Szkoły Społeczno-Przyrodniczej im. Wincentego Pola w Lublinie znajdującej się przy ulicy Choiny 2 w Lublinie odbędzie się koncert z okazji otwarcia „Bazy Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości”. Wstęp wolny! Organizatorem wydarzenia są wolontariusze Rejonu Lublin-Czechów Szlachetnej Paczki. Koncert może odbyć się dzięki współpracy z Fundacją Rozwoju Młodzieży, działającej przy WSSP. Na scenie wystąpią młode, obiecujące zespoły oraz soliści z Lublina i okolic. Celem koncertu będzie przestawienie założeń i idei Szlachetnej Paczki oraz Akademii Przyszłości oraz zaproszenie darczyńców do udziału w projekcie.

Zaproszenie na koncert z okazji otwarcia „Bazy Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości”

Darczyńcą można zostać wybierając rodzinę z bazy na stronie www.szlachetnapaczka.pl i wspólnie ze znajomymi lub rodziną tworząc pomoc dla niej na finał, który odbędzie się w dniach 12-13 grudnia 2015 roku.

www.szlachetnapaczka.pl

Fundując Indeks Akademii Przyszłości darczyńcy wspomagają dzieci z długotrwałą porażką szkolną. Więcej na ten temat na stronie www.akademiaprzyszlosci.org.pl

www.akademiaprzyszlosci.org.pl

SUPER MUZYKA, SUPER LUDZIE I DUŻO POZYTYWNEJ ENERGII!

ZAPRASZAMY! 🙂

Autor: Paweł Limek

Projekt zaproszenia: Marta Trestka

Copyright Ⓒ 2011 - 2018 LFOON-SW

%d bloggers like this: