BIULETYN INFORMACYJNY
OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

2 czerwiec 2017

Konferencja „Europa Bez Barier-korzyść dla wszystkich”

W Lubelskim Centrum Konferencyjnym przy ul. Grottgera 2 odbędzie się konferencja pn.”Europa Bez Barier-korzyść dla wszystkich”, której organizatorami są Krzysztof Hetman i Marek Plura Posłowie do Parlamentu Europejskiego.

Ogólnopolska konferencja poświęcona będzie omówieniu idei Europejskiego Aktu w Sprawie Dostępności.

Plakat Europa bez barier

„Już 09.06.2017 r. o godz. 10:00 w Lubelskim Centrum Konferencyjnym w Lublinie, w gronie znamienitych gości, rozmawiać będziemy o Europejskim Akcie w Sprawie Dostępności – regulacji, która ma na celu wprowadzenie wspólnych wymogów w odniesieniu do niektórych kluczowych produktów i usług, do których dziś wiele osób niepełnosprawnych i starszych ma ograniczony, a niekiedy wręcz uniemożliwiony dostęp. Będzie to nie tylko okazją do wspólnej debaty, ale także pokazania dobrych praktyk i innowacyjnych rozwiązań, które mogą poprawić jakość i komfort życia wielu milionów osób.

Zapraszamy do odwiedzenia strony:  https://europabezbarier.evenea.pl/ i rejestracji poprzez znajdujący się tam formularz zgłoszeniowym lub na adres mailowy: europabezbarier@gmail.com bądź telefonicznie 81 536 28 91 do 05.06.2017 r.

 

Krzysztof Hetman i Marek Plura

Posłowie do Parlamentu Europejskiego

Copyright Ⓒ 2011 - 2018 LFOON-SW

%d bloggers like this: