BIULETYN INFORMACYJNY
OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Konkurs na relację powrót do relacji konkursowych
30 Listopad 2011

Migawka z mojego życia – Ania

Wyjazdy:

Na zaproszenie warsztatów z Francji w ramach wymiany w 2005 roku pojechaliśmy do Francji. Tam graliśmy jak również zwiedzaliśmy, byliśmy także w Paryżu.

2007 roku byliśmy na obozie teatralno-rehabilitacyjnym w Suścu, który był prowadzony miedzy innym przez profesora Jacka Tomasika – znanego polskiego choreografa teatralnego.

2010 roku pojechaliśmy na obóz wypoczynkowy do Wesołej.

2011 roku byliśmy wraz z moimi przyjaciółmi na obozie sportowym – Taekwondo w Poroninie. Obóz prowadził nasz mistrz Wojtek Kowalski.

To nie wszystkie wyjazdy, ale dla mnie najważniejsze. Od kilku lat, latem wyjeżdżamy do Kazimierza Dolnego na przegląd filmów. Oprócz oglądania filmów w trakcie festiwalu, przygotowujemy się do swoich sztuk, ponieważ jest to wyjazd teatralno-filmowy.

Warsztaty:

Na warsztatach przygotowujemy się i ćwiczymy do obecnego spektaklu. Mamy też i inne zajęcia, na których robimy m.in. anioły, kartki świąteczne, zaproszenia na różne okoliczności. Przygotowujemy się też do corocznej wigilii na starym mieście, na którą to przygotowaliśmy w 2010 roku ok. 300 pierogów. Na imprezy i święta organizujemy się w grupie i nie jest to dla nas problem, przygotowanie takich imprez jak Sylwester, Andrzejki czy też Świąt wielkanocnych.  Lubię spędzać czas i pracować z moimi przyjaciółmi z Teatroterapii, tworzymy tu zgraną paczkę, w której każdy ma swoje miejsce.

 

 

Anna

Copyright Ⓒ 2011 - 2018 LFOON-SW

%d bloggers like this: