BIULETYN INFORMACYJNY
OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

3 Listopad 2014

„Nasi sprawni” warsztaty szkoleniowe dla ngo

Zapraszamy na dwudniowe międzynarodowe warsztaty szkoleniowe poświęcone w całości nauce aplikowania /pisania/ projektów.

Fundacja Renesans z Zamościa organizacja z lubelskiej sieci ngo PPL LOS w ramach projektu „Nasi sprawni” dofinansowanego przez Fundusz Inicjatyw Obywatelskich w 2014 roku organizuje dwudniowe warsztaty przygotowujące do pracy metodą projektową. W szkoleniu wezmą udział również organizacje z Ukrainy.

Zajęcia na warsztatach prowadzić będzie trener z dużym doświadczeniem w przygotowaniu, aplikowaniu i realizowaniu różnorodnych projektów: Pani Monika Grodzka-Wiceprezes Stowarzyszenia Lubelski Ośrodek Samopomocy. Istnieje możliwość konsultacji przez organizacje już przygotowanych projektów.

Do udziału w szkoleniu Fundacja Renesans zaprasza: członków zarządów organizacji pozarządowych zajmujących się aplikowaniem i przygotowywaniem projektów w tym również skierowanych do osób niepełnosprawnych.

Warsztaty odbędą się Pensjonacie-SPA Sosnowe Zacisze w Suśćcu w dniach 15-16.11.2014 rok
/ sobota, niedziela/.

Organizujemy dojazd zbiorowy  z Lublina do miejsca warsztatów  i z powrotem, osobom dojeżdżającym do Lublina na miejsce wyjazdu lub samodzielnie do miejsca szkolenia z sąsiednich powiatów zwracamy koszty podróży.

Zgłoszenia do pobrania na stronie Fundacji Renesans

Zgłoszenie organizacji:

Zgłoszenie osoby:

Wniosek o zwrot kosztów podróży:

Zgłoszenia w formie elektronicznej prosimy składać w nieprzekraczalnym terminie do dnia: 07.11.2014 rok godz. 15.00. na maile Fundacji Renesans fundacja-renesans@wp.pl, informacji udzielamy pod numerem telefonu: 501 697 603

Organizator Fundacja Renesans zabezpiecza: bezpłatne wyżywienie, zakwaterowanie, trenera szkolącego, ubezpieczenie NNW, serwis kawowy podczas przerw, materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej oraz papierowej, materiały promocyjne.

Osoby dojeżdżające do Lublina lub bezpośrednio do Suśćca z sąsiednich miejscowości otrzymują zwrot kosztów dojazdu zgodnie z zasadami obowiązującymi w Funduszu Inicjatyw Obywatelskich

na podstawie złożonego wniosku / przelewem na wskazane konto/.

Pensjonat SPA Sosnowe Zacisze  / www.sosnowe-zacisze.pl  /w ramach pobytu zabezpiecza nieodpłatne skorzystanie z basenu, sauna itp. w wymiarze 1 godziny oraz inne atrakcje w tym kolację koleżeńską.

 

Copyright Ⓒ 2011 - 2018 LFOON-SW

%d bloggers like this: