BIULETYN INFORMACYJNY
OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

29 Luty 2012

Niezwykły koncert w ciekawym miejscu

W naszym pięknym mieście jest wiele niezwykłych i ciekawych miejsc począwszy od zabytków, teatrów, kin, klubów, restauracji poprzez Stare Miasto na którym każdy może znaleźć coś dla siebie. Wczoraj byłem w takim interesującym miejscu, którym jest kawiarnio – księgarnia „Między Słowami” przy ul. Rybnej 4 w Lublinie.

Z zewnątrz nic ciekawego, lecz po wejściu jest niezwykle klimatyczną kawiarenką. Możesz się tam udać samemu lub w gronie znajomych i nie ma mowy o nudzie! W kawiarni napijesz się na przykład herbatki lecz nie tyko, możesz poczytać i kupić książki z różnych dziedzin. Jeżeli masz ochotę na przemyślenia to znajdziesz cichy kątek.

28 lutego miałem przyjemność uczestniczyć tam w niecodziennym koncercie z niesamowitą,  nietypową muzyką przeplataną wierszami. Ten niszowy koncert dał zespół „Strefa Pracy Żurawia”. Na klawiszach gra w nim Łukasz Siatkowski kompozytor, poeta, grafik (poruszający się na wózku). Łukasz jest jednocześnie pomysłodawcą i współzałożycielem zespołu. Połączenie koncertu z miejscem stworzyło doskonałą kompozycję.

Z racji funkcji moderatora portalu niepełnosprawni.lublin.pl śpieszę donieść, iż kawiarnia „Między Słowami” nie jest do końca dostępna dla osób na wózkach – jeden schodek, a tak wiele znaczy czy raczej ogranicza.

Mateusz Urbański

Copyright Ⓒ 2011 - 2018 LFOON-SW

%d bloggers like this: