BIULETYN INFORMACYJNY
OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

20 Wrzesień 2016

Nowy kierunek na KUL – „Projektowanie i nowe technologie”

Katolicki Uniwersytet Lubelski zaprasza na licencjat w systemie dziennym z nowoczesnym trybem warsztatowym i szkoleniowym PROJEKTOWANIE I NOWE TECHNOLOGIE.

Otwarte od października 2016 roku razem z PRACOWNIĄ INTERMEDIALNĄ (o podstawowym charakterze pracowni komputerowej) przy KULTUROZNAWSTWIE Wydziału Filozofii KUL JPII.

KUL zaprasza wszystkich lubiących komputery, aktywność manualną, mających własne pomysły i potrzebujących przestrzeni do realizacji oraz tych, którzy chcą się uczyć, sprawnie odnaleźć w świecie wirtualnym i na informatycznym rynku pracy. Edukacja związana jest z manualnymi umiejętnościami i unikalnym wyczuleniem na wizualną kreację. Zajęcia w pracowni polegają na indywidualnej i zbiorowej praktyce, samouctwie i własnej inwencji. Możliwy jest tryb indywidualny jeśli ktoś pracuje lub studiuje inny kierunek.

Wymagane jest tylko świadectwo dojrzałości.

Wszelkie informacje: dr Agnieszka Żuk avanti22@wp.pl  lub dla zdecydowanych bezpośrednio w dziale rekrutacji KUL JPII na kierunek Kulturoznawstwo I stopień, Wydział Filozofii.

Agnieszka Żuk

Copyright Ⓒ 2011 - 2018 LFOON-SW

%d bloggers like this: