BIULETYN INFORMACYJNY
OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

18 wrzesień 2017

Ogólnopolska konferencja naukowo-szkoleniowa „Odkryj i spełnij swoje marzenia – kreatywność a niepełnosprawność”

W dniach 30 listopada – 01 grudnia 2017 r. odbędzie się dwudniowa Konferencja Naukowo – Szkoleniowa pt: „Odkryj i spełnij swoje marzenia – kreatywność a niepełnosprawność”.
Poprzednie edycje konferencji w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie poświęcone problematyce aktywności osób niepełnosprawnych gościły wiele osób i odniosły duży sukces, dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Gości, pragniemy zaprosić Państwa na kolejną konferencję pt.: „Odkryj i spełnij swoje marzenia – kreatywność a niepełnosprawność”.

Przedstawimy wyjątkowych prelegentów, którzy podzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem, jak  z marzeń przejść do realizacji celów i czerpać z nich mobilizację do samorealizacji.
Dlatego zaproszenie kierujemy do przedstawicieli różnych dziedzin nauki oraz osoby zainteresowane tematyką niepełnosprawności i kreatywności.

Naszym celem jest  interdyscyplinarne ujęcie tematu – psychologiczne, socjologiczne, ekonomiczne, pedagogiczne. Pragniemy też nadać spotkaniu charakter praktyczny, szkoleniowy, coachingowy, aby uczestnicy zdobyli jak najwięcej istotnych informacji związanych z tematem rozwoju osobistego oraz zostali zainspirowani do podejmowania osobistych wyzwań w tym zakresie, pokonywania barier, zarówno tych zewnętrznych jak również wewnętrznych i odkryli swój potencjał. Prelegenci przedstawią swoje historie i pokażą, że wszystko jest możliwe, wystarczy, że wydobędą z siebie kreatywność i nie będą bać się zaryzykować.

Chcemy pokazać, że niepełnosprawność nie musi przekreślać szansy na osiągnięcie sukcesu, samorealizację i spełnienie w życiu osobistym i zawodowym.  Osoba niezależnie od rodzaju, czy też stopnia niepełnosprawności ma swoje ogromne zasoby, mocne strony, możliwości, należy jedynie je umiejętnie wydobyć, czasem udzielić profesjonalnego wsparcia, zmotywować do podjęcia konkretnych działań i odważnego wprowadzania zmian w życiu.
Jeśli chcesz poznać takie osoby, bądź nią jesteś i chcesz podzielić się z innymi swoją historią zapisz się i przyjdź na konferencję, która odbędzie się w dniach 30 listopada i 01 grudnia 2017 roku w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie.

Karta zgłoszenia na konferencję
Miejsce konferencji:
Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie
 ul. Bursaki 12
20-150 Lublin
Aula 018

Więcej na stronie: www.wspa.pl

Organizator

Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie

adres: ul. Bursaki 12, 20-150 Lublin

telefon/fax.: +48 81 452 94 87/+48 81 452 94 13

e-mail: marketing@wspa.pl

www.wspa.pl

Osoba do kontaktu: Klaudia Górska, k.gorska@wspa.pl, tel. 607 808 663

Copyright Ⓒ 2011 - 2018 LFOON-SW

%d bloggers like this: