BIULETYN INFORMACYJNY
OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

14 grudzień 2016

Ósmy kolor tęczy

9 grudnia 2016 r. do podopiecznych Radzyńskiego Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Ósmy Kolor Tęczy” zawitał Mikołaj w towarzystwie Gwiazdkowych Śnieżynek i przywiózł ze sobą worek prezentów. Wszystkie dzieci były bardzo grzeczne w tym roku, więc każde dziecko z uśmiechem na ustach otrzymało paczkę.

zdjęcie

Paczki zostały przekazane przez Fundację Tesco, a lokalu udostępnił nam burmistrz miasta Radzyń Podlaski Jerzy Rębek. W imieniu stowarzyszenia dziękujemy wszystkim za pomoc w organizacji paczek Mikołajowych.

 

Fotogaleria

 

no images were found

Radzyńskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych powstało z potrzeby pomocy innym, bo „nawet skromna pomoc jest zawsze lepsza od wielkiego współczucia”.  Zrzesza zarówno rodziny dotknięte problemem niepełnosprawności  jak i tych, którzy chcą aktywnie pomagać innym. Każdej rodzinie z dzieckiem specjalnej troski potrzebna jest pomoc oraz kontakty z innymi rodzicami dzieci niepełnosprawnych. To właśnie cel Stowarzyszenia. Musimy umieć pomagać innym i sobie nawzajem ponieważ największymi ekspertami od niepełnosprawności są rodzice dzieci specjalnej troski.
Aktywni rodzice to większe możliwości  Stowarzyszenia na rzecz rozwoju i szczęścia naszych dzieci.

„Człowiek jest jak anioł z jednym skrzydłem , musi objąć drugiego człowieka aby móc pofrunąć”.

 

Zarząd stowarzyszenia Ósmy Kolor Tęczy
PRAWA

Copyright Ⓒ 2011 - 2018 LFOON-SW

%d bloggers like this: