BIULETYN INFORMACYJNY
OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

20 Kwiecień 2013

Ostatni dzwonek

W imieniu Rady Działalności Pożytku Publicznego Województwa Lubelskiego Przewodniczący Maciej Kowalczyk zaprasza do udziału w marszu, organizowanym z inicjatywy Rady, pod hasłem „Ostatni dzwonek”.

 

Celem marszu jest propagowanie idei przekazywania 1% podatku Organizacjom Pożytku Publicznego działającym na terenie województwa lubelskiego.

Statystyki wskazują, iż znaczna część podatników rozlicza się w ostatnich dniach kwietnia. Mając na uwadze jak wielką pomocą są środki przekazywane w ramach 1%, Rada podjęła szereg działań popularyzujących wspieranie organizacji z województwa lubelskiego.

Z inicjatywy Rady powstał spot telewizyjny „Podziel się z lubelskimi organizacjami”. Na stronie RDPP WL na portalu Facebook wielokrotnie zachęcamy do wsparcia rodzimych OPP.

Swoistym podsumowaniem działań Rady będzie marsz „Ostatni dzwonek”, do udziału w którym zapraszamy.

We czwartek, 25 kwietnia 2013 roku, o godz. 12.00 wyruszamy z Placu Litewskiego w Lublinie w kierunku Zamku, by wspólnie zachęcać Lublinian do przekazania 1% podatku organizacjom działającym w naszym województwie.

Zapraszam do wspólnego marszu, który przypomni mieszkańcom naszego województwa, że to już ostatni dzwonek na przekazanie 1% podatku lubelskim Organizacjom Pożytku Publicznego.

Copyright Ⓒ 2011 - 2018 LFOON-SW

%d bloggers like this: