BIULETYN INFORMACYJNY
OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

7 październik 2015

Oświećmy się na zielono :)

Jest wiele świąt w kalendarzu. Jedno z nich już – w środę, 7 października 2015. 

Wiecie, jakie? Ano właśnie 😉 My wiemy i chcemy, by inni też się dowiedzieli. Nie tylko jednak o samym święcie, ale by przybliżyli sobie temat i zechcieli dowiadywać się więcej i więcej 🙂

7 października to Światowy Dzień Osób z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym! Fundacja Oswoić Los ma pod swoją opieką wielu Podopiecznych z MPD. Naszym miłym obowiązkiem jest uczyć społeczeństwo, szerzyć wiedzę, oswajać i drążyć. Jest jeszcze dużo do zrobienia.

Stąd nasz pomysł, by w tym roku, po raz pierwszy w Lublinie i pewnie na Lubelszczyźnie, uczcić ten dzień w sposób szczególny i kolorowy. Zieleń to symbol MPD – piękny kolor nadziei. Niech więc 7 października 2015, od godziny 17-tej do 21-szej Lubelski Zamek rozświetli się na zielono 🙂 Zadbamy, by stało się to tradycją!

Zapraszamy naszych przyjaciół, znajomych, całe Rodziny, Waszych przyjaciół i znajomych, kogo tylko chcecie 🙂 Bądźmy tam razem, wieczorem i cieszmy się magiczną chwilą 🙂 Pokażmy, że ludzie z MPD nie są nam dalecy i odlegli. Są wśród nas i tak jak my, chcą być obecni, szanowani i doceniani. Chcą żyć, działać, bawić się, cieszyć, obcować z innymi. Ważne, by wiedzieli, że my chcemy też!

Wierzymy i wiemy, że przyjdziecie 🙂

Widzimy się siódmego, w środę wieczorem, na Placu Zamkowym w Lublinie.

Oświećmy się na zielono w temacie osób z MPD 😉

Światowy Dzień MPD plakat

Więcej na stronie: damyrade.pl

Copyright Ⓒ 2011 - 2018 LFOON-SW

%d bloggers like this: