BIULETYN INFORMACYJNY
OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

14 Październik 2011

Poszukiwany koordynator w Lublinie

Program charytatywno – ekologiczny „Zakrętki.info – pomagamy nie tylko przyrodzie” to ogólnopolska akcja prowadzona pod patronatem Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. Polega na zbieraniu plastikowych zakrętek na terenie całego kraju. W związku z tym poszukujemy ambitnej i pozytywnie zakręconej osoby, która będzie gotowa objąć stanowisko koordynatora w Lublinie.

Kandydat, który wesprze nasze działania, będzie uczestniczył w obecnie największej akcji charytatywno – ekologicznej. Szukamy osoby o wielkim sercu, która poprzez swoje proekologiczne działania (zbierając plastikowe zakrętki z różnych opakowań), jednocześnie chce pomagać niepełnosprawnym dzieciom.

Osobie, które zechce dołączyć do naszego zespołu jako koordynator regionalny, powierzymy następujące obowiązki, takie jak:

-organizacja miejsca zbiórki,

-pakowanie zakrętek,

-stały kontakt z podmiotami współpracującymi z naszą akcją w swoim regionie;

-bieżące odpisywanie na emaile;

-koordynacja pracy wolontariuszy na podległym terenie.

  Wszystkich zainteresowanych, którzy chcą włączyć się do akcji, prosimy o kontakt drogą  elektroniczną (gosia@zakretki.info) z naszym specjalistą ds. koordynatorów i punktów zbiórek, Małgorzatą Wróbel. Natomiast wszelkie informacje na temat całego przedsięwzięcia, uzyskać można na oficjalnej stronie internetowej www.zakretki.info. Pragniemy również podkreślić, że całość naszych działań to 100% wolontariat.

Michał Żukrowski                       Katarzyna Małodobry
Koordynator Główny                 Biuro Prasowe
Kontakt z mediami                     Kasia@zakretki.info
kontakt@zakretki.info

tel. : 505 638 476

„Materiał Autoryzowany – Może zostać wykorzystywany i publikowany bez uzyskiwania zgody. „

Copyright Ⓒ 2011 - 2018 LFOON-SW

%d bloggers like this: