BIULETYN INFORMACYJNY
OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

17 Październik 2019

Premiera filmu ,,Ostatnia pieśń Grajka” + spotkanie z twórcami z tłumaczeniem na PJM

Centrum Kultury w Lublinie zaprasza w sobotę 19 października 2019 r. o godz. 18:00 na premierę filmu „Ostatnia Pieśń Grajka” oraz towarzyszące jej spotkanie z twórcami. Film będzie zawierał napisy, a rozmowa z twórcami będzie tłumaczona na Polski Język Migowy przez Ewelinę Lachowską. Darmowe wejściówki są dostępne w kasie Centrum Kultury. Liczba miejsc ograniczona.

Na czarnym tle po lewej stronie częściowo ukrywająca się w cieniu twarz starszego mężczyzny w okrągłych okularach o czerwonych szkłach. Po prawej stronie napis: PREMIERA "OSTATNIEJ PIEŚNI GRAJKA 19.10.2019 18:00 Centrum Kultury. W górnym prawym rogu szara grafika przedstawiająca symbol dwóch migających rąk

Opis krótkometrażowego filmu Ostatnia pieśń Grajka!
Komunistyczna Polska lat 60. Młoda artystka tworzy swoje opus magnum, w którym podszywa się pod postać Grajka, by swobodnie przemawiać o sztuce, prawdzie i władzy. Na drugim planie tajemniczy Doktor manipuluje bezimiennym Bohaterem. Pragnie udowodnić mu kruchość idei, w które wierzy.

Po seansie rozmowa z reżyserem, Piotrem Krzysztofem Kamińskim oraz aktorem, Piotrem Wysockim, którą poprowadzi Kuba Dobroch, dziennikarz Radia Centrum.

Źródło: Facebook

Copyright Ⓒ 2011 - 2018 LFOON-SW

%d bloggers like this: