BIULETYN INFORMACYJNY
OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

22 kwiecień 2018

Rajd rowerowy „W Poszukiwaniu Wiosny”

W sobotę, 14 kwietnia 2018 r. w towarzystwie pięknej wiosennej pogody odbył się Integracyjny Rajd Rowerowy „W Poszukiwaniu Wiosny”, którego organizatorami byli: Podlaskie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych w Międzyrzecu Podlaskim, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Międzyrzec Podlaski, Aktywni Rowerowy Międzyrzec Podlaski oraz Bialskopodlaska Lokalna Grupa Działania.

Zdjęcie

Uczestnicy rajdu, w liczbie 50 osób spotkali się przy międzyrzeckim stoku, gdzie każdy zarejestrował się, otrzymał  kamizelkę i po kilku minutach wszyscy wyruszyli w drogę. Trasa  wiodła nie tylko drogami utwardzonymi, również duktem leśnym, długość jej wyniosła ok. 25 km. Kilka przystanków, dla złapania oddechu, miało miejsce w urokliwych miejscach naszych okolic. Zakończenie rajdu odbyło się w zaprzyjaźnionym miejscu „Zacisze”, gdzie na rowerzystów czekały gorące kiełbaski, konkursy, zabawy sprawnościowe na rowerach i nagrody. Wszyscy świetnie się bawili i zadeklarowali swoją obecność na następnym rajdzie.

no images were found

Najważniejszy cel, czyli integracja osób z niepełnosprawnością, propagowanie zdrowego trybu życia, a także zwalczanie stereotypów dotyczących osób niepełnosprawnych jako eliminowanych z aktywnego życia społecznego został osiągnięty. 🙂

Filmową relacja

Elżbieta Wróblewska

Wiceprezes

Podlaskiego Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych w Międzyrzecu Podlaskim

Copyright Ⓒ 2011 - 2018 LFOON-SW

%d bloggers like this: