BIULETYN INFORMACYJNY
OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Zapisz się na newsletter

14 Lipiec 2014

Rozstrzygnięcie konkursu „Sztuka Osób Niepełnosprawnych” – 2014 r. PIĘKNO NATURY

XII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla uczestników warsztatów terapii zajęciowej, uczestników środowiskowych domów samopomocy oraz niepełnosprawnych mieszkańców domów pomocy społecznej „SZTUKA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH” rozstrzygnięta.

Województwo Lubelskie

W kategorii malarstwo i witraż:

Tadeusz Chodor – „Wspomnienie z dzieciństwa”, Środowiskowy Dom Samopomocy w Hrubieszowie
Eugeniusz Banaszek – „Moje kwiaty”, Dom Pomocy Społecznej w Majdanie Wielkim
Łukasz Czapski – „Letnia łąka”, Warsztat Terapii Zajęciowej Ośrodka „Misericordia” Caritas w Białej Podlaskiej

Wyróżnienia:

Agnieszka Ginalska – „Drzewny świat”, Stowarzyszenie Na Rzecz Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Ruchowo w Lublinie
Maria Bednarczyk, Sylwia Szuster – „Powitanie nocy letniej”, Warsztaty Terapii Zajęciowej przy PSOUU Koło w Lublinie

W kategorii rysunek i grafika:

Mirosław Mostieńczuk – „Koty”, Środowiskowy Dom Samopomocy w Lublinie, ul. Abramowicka 2
Krystyna Błachewicz – „Ptasie rozmowy”, Warsztaty Terapii Zajęciowej przy PSOUU Koło w Lublinie
Mateusz Kawarski – „Piękno tkwi w szczegółach”, Środowiskowy Dom Samopomocy w Hrubieszowie

W kategorii tkanina i aplikacja:

Edyta Magier, Bożena Łupawka – „Szum potoku”, Warsztat Terapii Zajęciowej w Kodniu
Dariusz Dworniczak – „Czapla”, Dom Pomocy Społecznej w Ostrowie Lubelskim
Anna Karaś – „Drzewo mojego życia”, Warsztat Terapii Zajęciowej przy Integracyjnym Stowarzyszeniu Osób Niepełnosprawnych „Prometeusz” w Chełmie

Wyróżnienie:

Kamil Skowron – „Żaby i ryby”, Warsztat Terapii Zajęciowej w Wojsławicach

W kategorii rzeźba kameralna i płaskorzeźba:

Magda Szczęśniak, Mariusz Luty – „Zorza polarna”, Warsztat Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu „Centrum Przedsiębiorczości, Integracji i Edukacji” OPP w Łukowie
Waldemar Butkiewicz – „Drzewo”, Warsztat Terapii Zajęciowej Ośrodka „Misericordia” Caritas w Białej Podlaskiej
Bartłomiej Lachowski – ”Maki na łące”, Warsztat Terapii Zajęciowej przy PSOUU Koło w Świdniku

Wyróżnienie:

Magdalena Kowalska – „Maki”, Warsztat Terapii Zajęciowej przy Nałęczowskim Stowarzyszeniu Charytatywnym
Małgorzata Pruchniak – „Jaszczurki w słońcu”, Warsztat Terapii Zajęciowej przy Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym nr 1 w Lublinie

Informacja pochodzi za strony www.pfron.org.pl


Skład Wojewódzkich Komisji Konkursowych XII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „SZTUKA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH”

Oddział Lubelski:

Pani Janina Włodarczyk – przewodnicząca Komisji, przedstawiciel Oddziału Lubelskiego PFRON,
Pan Grzegorz Lipiński – Warsztaty Terapii Zajęciowej przy PSOUU Koło w Świdniku, ul. Kościuszki 8,
Pani Anna Marszałek – Stowarzyszenie Na Rzecz Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Ruchowo w Lublinie, ul. Doświadczalna 46,
Pani Agnieszka Szymańska – Warsztaty Terapii Zajęciowej przy PSOUU Koło w Lublinie, ul. Rogowskiego 5

Informacja pochodzi ze strony Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Copyright Ⓒ 2011 - 2016 LFOON-SW

Administrator 2011 - 2016 Mateusz Urbański