BIULETYN INFORMACYJNY
OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

24 Sierpień 2016

Seminarium i warsztaty Responsywność w terapii dziecka z autyzmem

Seminarium i warsztaty Responsywność w terapii dziecka z autyzmem w dniu 14.10.2016 r. (piątek) na Wydziale Pedagogiki i Psychologii UMCS w Lublinie.

Responsywność [od (ang.) response, (franc.) réponse – odpowiedź]. Osoba jest responsywna w kontakcie z drugą osobą, jeżeli jej zachowanie i wypowiadane słowa stanowią odpowiedź na działania partnera. Podczas seminarium i warsztatów będziemy szukać odpowiedzi na pytanie czy i jak być responsywnym w pracy z dzieckiem z autyzmem.

Swój udział zapowiedzieli:
– Eric’a de Labarthe, współtwórca i instruktor Metody 3i z AEVE Francja
– dr Simon a Procter z Nordoff-Robbins, Londyn, Manchester Wielka Brytania
– Urszula Srzednicka, terapeuta i superwizor metody Wideotreninigu Komunikacji z „Maltańskiego Centrum Pomocy” w Krakowie

Czas:
– Seminarium 14.10.2016 r. (piątek), godz. 9.00-13.00
– Warsztat (wszystkie warsztaty będą odbywać się równolegle) 14.10.2016 r. (piątek), godz. 14.00-17.00

Miejsce:
Instytut Pedagogiki UMCS, ul. Narutowicza 12, Lublin

Koszty:
Seminarium (w tym przerwy kawowe) 95 zł płatne w ciągu siedmiu dni od otrzymania potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia. Wybrany warsztat (liczba miejsc ograniczona!) 90 zł płatne w ciągu siedmiu dni od otrzymania potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia. Obiad 25 zł.

Zgłoszenia są przyjmowane drogą mailową na adres : responsywnosc@wp.pl
Po przesłaniu karty zgłoszeniowej otrzymają Państwo w ciągu trzech dni informację o przyjęciu Państwa zgłoszenia wraz z danymi niezbędnymi do dokonania przelewu. Liczba miejsc jest ograniczona. Następne szczegółowe informacje zostaną Państwu przesłane w kolejnych komunikatach na podany przez Państwa adres mailowy.
*Wszystkie wykłady będą tłumaczone na język polski.

Anna Prokopiak

www.autyzmlublin.pl

Copyright Ⓒ 2011 - 2018 LFOON-SW

%d bloggers like this: