BIULETYN INFORMACYJNY
OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

23 Sierpień 2019

Skorzystaj z rehabilitacji i wróć do pracy

Jeśli z powodu wypadku lub pogorszenia stanu zdrowia nie możesz wykonywać dotychczasowej pracy, a nadal chcesz być aktywny zawodowo, weź udział w bezpłatnej rehabilitacji kompleksowej.

Głównym celem rehabilitacji kompleksowej jest uzyskanie przez uczestnika Programu zatrudnienia na otwartym rynku pracy lub założenie działalności gospodarczej. Podczas rehabilitacji kompleksowej realizowane są trzy moduły: zawodowy, psychospołeczny i medyczny. Więcej o formie realizowania Programu oraz jego modułach przeczytasz tutaj.

Osobom z województwa lubelskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego oraz małopolskiego w powrocie do aktywności zawodowej pomoże Ośrodek Rehabilitacji Kompleksowej zlokalizowany w Sanatorium Uzdrowiskowym Związku Nauczycielstwa Polskiego w Nałęczowie. Nałęczów to jedno z najbardziej znanych polskich uzdrowisk, które od teraz, w ramach Programu, oferuje niezbędną rehabilitację i szeroką ofertę kursów zawodowych dostosowanych do potrzeb osób z ograniczeniami zdrowotnymi. Pobyt, rehabilitacja i szkolenia są bezpłatne.

Osoby zamieszkujące w/w województwa i zainteresowane udziałem w Programie Kompleksowej Rehabilitacji zapraszamy do kontaktu z dedykowanym punktem konsultacyjnym, który mieści się w Oddziale Lubelskim Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, ul. Władysława Kunickiego 59, 20-422 Lublin. Dane kontaktowe: nt. tel.: 81 466 76 00, email: lublin@pfron.org.pl 

Źródło: www.pfron.org.pl

Copyright Ⓒ 2011 - 2018 LFOON-SW

%d bloggers like this: