BIULETYN INFORMACYJNY
OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

27 Luty 2020

Spacer z Dominikiem Szurgotem

Pokazywanie miasta – spacer z Dominikiem Szurgotem

27 lutego o godz. 17 Dominik Szurgot, filolog klasyczny, literaturoznawca i szachista, od urodzenia mieszkający w Lublinie, poprowadzi spacer po Lublinie. Zbiórka chętnych w holu Gmachu Głównego KUL przy al. Racławickich 14. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.
 
Przewodnik pokaże nam swój własny obraz miasta, opowie o najważniejszych i najciekawszych dla niego miejscach oraz o swoich pasjach, które go do tych miejsc zaprowadziły. Dla Dominika ważne są nie tylko przestrzenie ale przede wszystkim osoby, które w nich spotyka, dlatego spacer będzie także opowieścią o ludziach.
 
Wydarzenie będzie tłumaczone na polski język migowy. Osoby z niepełnosprawnością zainteresowane udziałem w powyższym wydarzeniu a potrzebujące pomocy asystenta/przewodnika prosimy o kontakt z Centrum Adaptacji Materiałów Dydaktycznych Dla Niewidomych pod numerem tel. 81 445-43-31.

„Pokazywanie miasta” to cykl autorskich spacerów po Lublinie przygotowanych przez osoby niewidome. Projekt jest realizowany jako podsumowanie projektu edukacji wizualnej „Szkoła Patrzenia” organizowanego przez Instytut Fotografii Fort w Warszawie.

 

Zródło: www.lublin.eu

 

Copyright Ⓒ 2011 - 2018 LFOON-SW

%d bloggers like this: