BIULETYN INFORMACYJNY
OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

27 styczeń 2017

Spotkania informacyjno-warsztatowe dla potencjalnych innowatorów społecznych, organizowane w ramach realizacji projektu „Mikro innowacje – makro korzyści”

Zapraszamy do uczestnictwa w spotkaniach informacyjno-warsztatowych dla potencjalnych innowatorów społecznych, organizowanych w ramach realizacji projektu „Mikro innowacje – makro korzyści”.

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie informacyjno-warsztatowe w siedzibie Lubelskiej Fundacji Rozwoju!

Mikro innowacje

Mając na uwadze duże zainteresowanie poprzednimi edycjami, informujemy, że organizujemy kolejne otwarte spotkanie informacyjno – warsztatowe dla potencjalnych innowatorów społecznych, które odbędzie się 2 lutego 2017 r. o godzinie 13.00 w Lubelskiej Fundacji Rozwoju przy ulicy Rynek 7.

Sala zlokalizowana jest na 3 piętrze, w kamienicy nie ma windy, jeśli będzie to stanowić problem prosimy o kontakt (081 528 53 37) a kolejne spotkanie zorganizujemy w sali bez barier architektonicznych.

Na warsztaty nie obowiązuje rejestracja.

Spotkania dla innowatorów organizowane we współpracy z naszymi Partnerami!

Opole Lubelskie – 6 luty, godz. 10:00 – we współpracy z Lokalną Grupą Działania „Owocowy Szlak” wszystkich zainteresowanych ofertą projektu zapraszamy do Opolskiego Centrum Kultury, ul. Lubelska 30.

Tomaszów Lubelski – 7 luty, godz. 10:30 – sala konferencyjna Starostwa Powiatowego przy ul. Lwowskiej 68. Spotkanie organizowane oczywiście we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Tomaszowie Lubelskim, a w szczególności z Wydziałem Integracji Europejskiej, Rozwoju Gospodarczego i Promocji.

Lublin – spotkanie dla przedstawiciel organizacji pozarządowych – 9 luty, godz. 15:30 w siedzibie Biura Partycypacji Społecznej przy ul. Bernardyńskiej 3 (sala 104). Spotkanie organizowane we współpracy z Biurem Partycypacji Społecznej Urzędu Miasta Lublin.

Przypomnijmy, kto może wziąć udział w naszych spotkaniach?

Każdy kto ma pomysł dotyczący czegoś co można zmienić, usprawnić w obszarze związanym z przejściem osób młodych z systemu edukacji na rynek pracy.

A może dostrzegasz problem w tym, że system edukacji niedostatecznie przygotowuje ludzi młodych do odnalezienia się na rynku pracy i czujesz co należy zmienić? Na innowatorów czekają granty finansowe oraz wsparcie doradcze, eksperckie i mentoringowe w realizacji Twojego pomysłu. Na warsztatach wyjaśnimy Ci mechanizm wdrażania innowacji społecznej, zweryfikujemy Twój pomysł pod kątem możliwości wsparcia w naszym projekcie a także pomożemy wypełnić dokumenty aplikacyjne.

Więcej o projekcie możesz przeczytać na stronie www.lfr.lublin.pl

lub kontaktując się z Brokerami Innowacji:

Cezary Pasternak – tel. 669 200 929

Ewa Karpiuk – tel. 664 490 109

Krystyna Targońska – tel. 602 680 478

Czym są innowacje społeczne?

„Jednym słowem innowacje społeczne jawią się jako innowacje najbliższe człowiekowi, innowacje z ludzką twarzą, dzięki którym nasze codzienne życie i funkcjonowanie może być prostsze, łatwiejsze, bardziej efektywne, a nawet przyjemniejsze.” To fragment felietonu którego pełną treść mogą znaleźć Państwo na stronie www.pi.gov.pl

Artykuł może stać się inspiracją do przygotowania i złożenia do nas pomysłu, który może przyczynić się do poprawy sytuacji osób młodych wchodzących na rynek pracy!

 

Jacek Paprota

Dyrektor Generalny Lubelskiej Fundacji Rozwoju

Koordynator Projektu

 

Copyright Ⓒ 2011 - 2018 LFOON-SW

%d bloggers like this: