BIULETYN INFORMACYJNY
OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Spotkanie sieci w ramach projektu „Sieciowanie na rzecz poprawy sytuacji osób ze schorzeniami psychicznymi w województwie lubelskim”

Związek Stowarzyszeń Forum Lubelskich Organizacji Pozarządowych serdecznie zaprasza do udziału w spotkaniu sieci w ramach projektu „Sieciowanie na rzecz poprawy sytuacji osób ze schorzeniami psychicznymi w województwie lubelskim”. Głównym celem projektu jest stworzenie w województwie lubelskim sieci na rzecz poprawy sytuacji osób ze schorzeniami psychicznymi poprzez doradztwo, terapię i działania z zakresu pomocy społecznej, kierującej się zasadą zachowania samodzielności osób z doświadczeniem psychiatrycznym.

Spotkanie sieci odbędzie się w dniu 23 maja 2018 r. (środa) godz. 12.30 – 15.30, miejsce spotkania Hotel  Victoria, ul. Narutowicza 58/60, sala bankietowa (parter).

W spotkaniu udział wezmą przedstawiciele z Niemiec z PARITÄTISCHER Wohlfahrtsverband, Landesverband Bayern e.V.: Pan Davor Stubican, Pani Barbara Portenlänger, Pan Heiko Hüttenrauch.

Program spotkania przedkładam w załączeniu.

Uprzejmie proszę o potwierdzenie udziału w spotkaniu do dnia 22.05.2018 r. telefonicznie 81/ 533 12 17 lub mailem: katarzyna.flop@gmail.com

Jeśli będziecie Państwo chcieli przedstawić swój temat na spotkaniu to bardzo proszę o przesłanie informacji na maila o czym będą Państwo mówić. To ważne dla tłumacza, który chce przygotować się do spotkania.

BQZnZnd586iGvyZSC_23.05.2018_PROGRAM-spotkania-sieci.docx_17

Katarzyna Barcikowska

Copyright Ⓒ 2011 - 2018 LFOON-SW

%d bloggers like this: