BIULETYN INFORMACYJNY
OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

24 Marzec 2012

Świat Kolorów – Integracja

Fundacja Nieprzetartego Szlaku oraz Centrum ARTEterapii w Lublinie serdecznie zapraszają na spotkanie integracyjne ze Sztukami Plastycznymi rozpoczynające cykl AKT.10 – „Dzięsiąta w Odsłonach”.

 

AKT.1 „Świat Kolorów – Integracja” odbędzie się 25.03.2012 w Centrum ARTEterapii, przy ul. Nowy Świat 34c w Lublinie (Dzielnica Dziesiąta).

Program:

14:30-15:00 – animacja w „Świat Kolorów” (animacja plastyczno-teatralna)
ANIMATORZY NIEPRZETARTEGO SZLAKU

15:00-16:00 – wernisaż wystawy prac Międzynarodowego Konkursu Plastycznego Artystów Nieprzetartego Szlaku 2012 „Świat kolorów”
Wystawa i konkurs stanowią część Cyklu Imprez Nieprzetartego Szlaku, który trwa rok – od kwietnia do kwietnia. Każdy cykl ma swój temat, obecnie jesteśmy w „Świecie Kolorów”.
Na wystawę prac konkursowych osoby niepełnosprawne z Polski i zza granicy nadesłały ponad 70 prac, które Państwo będą mieli okazję obejrzeć. Ten niesamowity świat barw, dorobek Artystów Nieprzetartego Szlaku chcemy zaprezentować szerszej publiczności. Twórczość ta niech będzie źródłem natchnienia, podziwu i refleksji.
Na wystawę zapraszamy do 30. kwietnia 2012

16:00-17:30 – Sztuki Plastyczne w „Świat Kolorów” (warsztat plastyczny)
Po obejrzeniu wspaniałej wystawy wszystkich chętnych zapraszamy do udziału w warsztatach plastycznych, które poprowadzi:
Lilia Potonia – pedagog, psycholog, arteterapeuta. Studiowała w St-Petersburgu oraz w Warszawie na UW. Obecnie doktorantka na wydziale pedagogiki i psychologii UMSC, jest w trakcie certyfikacji terapii Gestalt w Moskiewskim Instytucie Gestalt. Od 5 lat pracuje z dziećmi i młodzieżą w zakresie sztuk plastycznych. Od listopada zaczęła pracę z seniorami i osobami dorosłymi.

UDZIAŁ W IMPREZIE JEST BEZPŁATNY!

Serdecznie
Zapraszamy!!!

www.nieprzetartyszlak.pl

Copyright Ⓒ 2011 - 2018 LFOON-SW

%d bloggers like this: