BIULETYN INFORMACYJNY
OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

16 Kwiecień 2015

Targi Pracy

Międzynarodowe Targi Lubelskie kolejny raz stały się areną dla pracodawców i poszukujących pracy. Imprezę skierowaną do wszystkich chcących znaleźć lub zmienić pracę zaszczyciło ponad stu wystawców z kraju i z zagranicy. To największa tego typu impreza w regionie, która za każdym razem przyciąga wielu odwiedzających.

Uczestnicy mogli przebierać w ofertach z różnych branż, między innymi budowlanej, finansowej, spożywczej. Nie zabrakło również przedstawicieli służb mundurowych – można było dowiedzieć się np. jakie warunki należy spełnić by dostać się do wojska lub straży granicznej. Wśród wystawców prezentowały się również agencje zatrudnienia i biura karier. Pomiędzy nimi Biuro Karier dla osób z niepełnosprawnościami Lubelskiego Forum Organizacji Osób Niepełnosprawnych-Sejmik Wojewódzki.

Biuro działa przy ulicy Leszczyńskiego 23, od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 14. Jego pracownicy pomagają m.in. w określeniu profilu zawodowego, znalezieniu atrakcyjnych szkoleń lub pracy. Podpowiadają jak przygotować dokumenty aplikacyjne i przystąpić do rozmowy kwalifikacyjnej.

Aktualne oferty pracy można znaleźć na stronie www.biurokarieron.lublin.pl.

no images were found

Krzysztof Matyjaszek

PRAWA

Copyright Ⓒ 2011 - 2018 LFOON-SW

%d bloggers like this: