BIULETYN INFORMACYJNY
OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Konkurs na relację powrót do relacji konkursowych
19 październik 2011

Uczymy się przez całe życie

W dniu 14.10.2011r. obchodziliśmy na naszych warsztatach terapii zajęciowej (działających przy Stowarzyszeniu na Rzecz Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Ruchowo  w Lublinie) Dzień Edukacji Narodowej. Świętowaliśmy wspólnie z instruktorami, rehabilitantami, panią logopedą oraz psycholog, uznając, iż my również nadal się czegoś uczymy.

Zaprezentowaliśmy (uczestnicy WTZ) krótki scenariusz przedstawienia humorystycznego na temat naszej pracy na warsztatach oraz pracy instruktorów i kadry WTZ. Z przymrużeniem oka potraktowaliśmy nasze zaangażowanie, zapał i dyscyplinę w pracy. Psycholog z logopedą zorganizowali turniej wiedzy. Zostaliśmy podzieleni na trzy grupy – odpowiadaliśmy na pytania z dziedziny geografii, przyrody, historii itp. Jury oceniało poprawność naszych odpowiedzi. Na zakończenie konkursu otrzymaliśmy gratulacje oraz cukierki w ramach słodkiej nagrody.

Chcąc podziękować naszym instruktorom  namalowaliśmy laurki. Całą grupą stworzyliśmy plakat z bukietem kwiatów dla wszystkich pracowników WTZ, który uroczyście wręczyliśmy na ich ręce.

Dzień Edukacji Narodowej czczącej naukę oraz osoby nauczycieli może być dniem wesołym a nauka może trwać całe życie  i stać się źródłem radości.

Napisał Jarosław Dyjak

Copyright Ⓒ 2011 - 2018 LFOON-SW

%d bloggers like this: