BIULETYN INFORMACYJNY
OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

17 październik 2018

VII Festiwal Filmowy Twórczości Osób Niepełnosprawnych

W dniu 25 października 2018r. o godz. 10:00 w sali kina Merkury przy ul. Brzeskiej 43 w Białej Podlaskiej odbędzie się VII Festiwal Filmowy Twórczości Osób Niepełnosprawnych, zorganizowany przez Caritas Diecezji Siedleckiej Warsztat Terapii Zajęciowej w Białej Podlaskiej. 

Festiwal jest skierowany do placówek prowadzących rehabilitację osób z niepełnosprawnością (Warsztatów Terapii Zajęciowej, Środowiskowych Domów Samopomocy, Specjalnych Ośrodków Szkolno-Wychowawczych oraz fundacji i stowarzyszeń). To jedna z niewielu imprez tego typu w Polsce, na której osoby z niepełnosprawnością mają możliwość zaprezentowania swojego dzieła artystycznego, pokazania talentów, zdolności.

Tegoroczna edycja Festiwalu Filmowego Twórczości Osób Niepełnosprawnych odbędzie się pod hasłem: „niepełnoSPRAWNI i niepodległość”. Tematyka wpisuje się w 100 rocznicę obchodów odzyskania niepodległości przez Polskę.

VII Festiwal Filmowy Twórczości Osób Niepełnosprawnych

plakat

Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Biała Podlaska, Dariusz Stefaniuk oraz Starosta Bialski Mariusz Filipiuk, a patronat medialny: Słowo Podlasia, TVP3 Lublin, Katolickie Radio Podlasie, podlasie24.pl i Echo Katolickie.

Anna Nowińska
Biuro Prasowe Caritas Diecezji Siedleckiej
ul. Budowlana 1
08-110 Siedlce
tel. (025) 640-71-30 wew.122
tel. kom. 502-384-135

 

 

Copyright Ⓒ 2011 - 2018 LFOON-SW

%d bloggers like this: