BIULETYN INFORMACYJNY
OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

27 styczeń 2017

VII Ogólnopolski Konkurs Poezji Osób Niepełnosprawnych „Słowa, dobrze, że jesteście”

Fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko” zaprasza do udziału w VII Ogólnopolskim Konkursie Poezji Osób Niepełnosprawnych „Słowa, dobrze, że jesteście”.

plakat

Wiersze oceniane będą w dwóch kategoriach: „Osób niepełnosprawnych intelektualnie” oraz „Osób z pozostałymi niepełnosprawnościami”. Na zgłoszenia czekamy do 17 marca 2017 r. Laureatom przyznawane są nagrody pieniężne: I miejsce – 5 tys. zł, II miejsce – 3 tys. zł, III miejsce – 2 tys. zł.

Nadesłane wiersze oceni profesjonalne jury w składzie: Anna Dymna, Janka Graban, Józef Baran, Leszek Aleksander Moczulski i Adam Ziemianin. Pierwsza edycja konkursu odbyła się w 2011 r. Pomysłodawczynią projektu jest Anna Dymna.

Nagrodzone w naszym konkursie utwory publikujemy w specjalnym tomiku, wraz z utworami wyróżnionymi w konkursie literackim dla lekarzy „Przychodzi wena do lekarza”. Tomik ukazuje się nakładem Wydawnictwa Medycyna Praktyczna.

Regulamin konkursu, kartę zgłoszeniową oraz oświadczenie uczestnika konkursu można pobrać na stronie www.mimowszystko.org.

Instytucje, urzędy i organizacje, które mogłyby pomóc w rozpowszechnieniu informacji o konkursie prosimy o pobranie i wydruk plakatu. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 12 312 51 04 lub e-mailowy pod adresem: poezja@mimowszystko.org.

Wszystkim chętnym do wzięcia udziału w konkursie życzymy powodzenia!

Copyright Ⓒ 2011 - 2018 LFOON-SW

%d bloggers like this: