BIULETYN INFORMACYJNY
OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

5 styczeń 2017

Warsztaty dla potencjalnych innowatorów społecznych organizuje Lubelska Fundacja Rozwoju

Jest nam bardzo miło poinformować, iż formuła cyklicznych warsztatów dla potencjalnych innowatorów społecznych sprawdziła się! Pierwsza edycja z cyklu spotkań informacyjno-warsztatowych spotkała się z dużym zainteresowaniem i zaowocowała zgłoszeniem kolejnych pomysłów.

Przypomnijmy, kto może wziąć udział w naszych spotkaniach? Każdy kto ma pomysł dotyczący czegoś co można zmienić, usprawnić w obszarze związanym z przejściem osób młodych z systemu edukacji na rynek pracy.

A może dostrzegasz problem w tym, że system edukacji niedostatecznie przygotowuje ludzi młodych do odnalezienia się na rynku pracy i czujesz co należy zmienić? Na innowatorów czekają granty finansowe oraz wsparcie doradcze, eksperckie i mentoringowe w realizacji Twojego pomysłu. Na warsztatach wyjaśnimy Ci mechanizm wdrażania innowacji społecznej, zweryfikujemy Twój pomysł pod kątem możliwości wsparcia w naszym projekcie a także pomożemy wypełnić dokumenty aplikacyjne.

Już dziś serdecznie zapraszamy na kolejne warsztaty, które odbędą się 12 stycznia 2017 r. o godzinie 13.00 w Lubelskiej Fundacji Rozwoju przy ulicy Rynek 7.

 

Sala zlokalizowana jest na 3 piętrze, w kamienicy nie ma windy, jeśli jest to dla Ciebie problemem, zadzwoń (081 528 53 37) a kolejne spotkanie, na które Cię zaprosimy zorganizujemy w sali bez barier architektonicznych.

 

Na warsztaty nie obowiązuje rejestracja.

 

Więcej o projekcie możesz przeczytać na stronie www.lfr.lublin.pl  lub kontaktując się z Brokerami Innowacji:

Cezary tel. 669 200 929, Ewa tel. 664 490 109, Krystyna tel. 602 680 478

 

Jacek Paprota

Dyrektor Generalny Lubelskiej Fundacji Rozwoju

Koordynator Projektu

mikroinnowacje@lfr.lublin.pl

Copyright Ⓒ 2011 - 2018 LFOON-SW

%d bloggers like this: