BIULETYN INFORMACYJNY
OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

17 Czerwiec 2014

Warsztaty teatralne z Natalią Popovą i Teatrem Krug

Od czerwca do sierpnia 2014 roku Fundacja Nieprzetartego Szlaku gościć będzie Natalię Popovą i Teatr KRUG z Moskwy. 

Już w ubiegłych latach udawało nam się organizować z tymi nadzwyczajnymi artystami warsztaty. Wielokrotnie zapraszaliśmy również na ich spektakle, które zaskakiwały profesjonalizmem i ekspresyjnością.

W tym roku korzystając z dłuższego pobytu Teatru KRUG w Polsce pragniemy zaprosić Państwa na cykl warsztatów: 2 warsztaty po 3 dni, podczas których można będzie uczyć się podstaw pracy Teatru KRUG oraz tygodniowy warsztat w sierpniu, który obejmować będzie II stopień.

Proponowane przez Panią Popovą zajęcia tym razem są przeznaczone dla osób wielokrotnie uczestniczących w jej warsztatach. Przewidujemy, że będą oni uczyli się pełnić rolę asystentów na równi z asystentami Natalii Popovej – uczestnikami Teatru KRUG.

Ponieważ podczas warsztatu treści będą zaawansowane dlatego zapraszamy przede wszystkim osoby, które już uczestniczyły w I stopniu warsztatu z teatrem KRUG, lub osoby, które odbędą 2 szkolenie wprowadzające do metodyki pracy KRUG-u. Szkolenia dla osób początkujących odbędzie się w Ośrodku Teatralnym w Skrzynicach . Terminy dopasowane zostaną do możliwości uczestników. Koszt jednego warsztatu to 200 zł.

Główne warsztaty realizowane będą w Ośrodku Teatralnym w Skrzynicach w dniach 05.08.2014 – 12.08.2014 roku. Koszt warsztatów wynosi 700zł.

Zgłoszenia należy wysłać w formie elektronicznej do dnia 30 czerwca 2014 roku na adres:

nieprzetartyszlak@gmail.com

tel. 669 998 618

Część działań realizowana będzie wraz z jej niepełnosprawnymi studentami w systemie 1+1 tak więc liczba uczestników warsztatów ograniczona jest do 12 – 15 osób. Mam również uprzedzić, że należy się nastawić na ciężką pracę fizyczną i pełne zaangażowanie.

Ponieważ liczba miejsc jest ograniczona, decydować będzie kolejność zgłoszeń. Wpłatę należy dokonać dopiero po uzyskaniu potwierdzenia zakwalifikowania na warsztaty.

plakat Popowa Skrzynice

 

Koordynator Nieprzetartego Szlaku

Michał Stanowski

Copyright Ⓒ 2011 - 2018 LFOON-SW